19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Harry Styles zaprasza trzech ukraińskich uchodźców na swój koncert Love On Tour

Harry Styles zaprasza trzech ukraińskich uchodźców na swój koncert Love On Tour

Harry Styles zaprosił trzech ukraińskich uchodźców na jego koncert Love On Tour w Warszawie w niedzielę wieczorem.

29-letni piosenkarz podróżuje po całym świecie w ramach swojej długo oczekiwanej trasy koncertowej w 2023 roku, która zakończy się we Włoszech jeszcze w tym miesiącu.

Nawiązał współpracę z Międzynarodowym Komitetem Ratunkowym (IRC), aby zaprosić swoją ukraińską rodzinę na jego występ na stadionie PGE Narodowy.

Marina, jej 13-letnia córka Daria i ich przyjaciółka Daria Katina zostały zmuszone do opuszczenia swojego domu na Ukrainie w zeszłym roku podczas rosyjskiej inwazji.

Teraz mieszkają w Sosnowcu w Polsce i świetnie się bawili na koncercie z gadżetami Love on Tour, jednocześnie kibicując Harry’emu.

Gatunek: Harry Styles zaprosił trzech ukraińskich uchodźców na swój koncert Love On Tour w Warszawie w niedzielny wieczór.
Zaproszeni: Marina, jej 13-letnia córka Daria i ich przyjaciółka Daria Katina (na zdjęciu) zostały zmuszone do opuszczenia swojego domu na Ukrainie podczas rosyjskiej inwazji w zeszłym roku.

Mówiąc o tym doświadczeniu, Marina – która ma 10-letniego syna – opowiedziała, jak to pozwoliło im „zapomnieć” o zmartwieniach po „wyzwaniu”, jakim było przystosowanie się do życia w nowym kraju.

Powiedziała: „Zmuszona do opuszczenia naszego domu na Ukrainie w zeszłym roku, przystosowanie się do życia w nowym kraju – szczególnie dla mojej córki Darii i mojego 10-letniego syna – było wyzwaniem.

„Jestem bardzo wdzięczny Harry’emu Stylesowi i IRC za wsparcie mnie w realizacji mojej wymarzonej kariery w Polsce, dając nam szansę zapomnienia o naszych zmartwieniach na noc i śpiewania i tańczenia na koncercie”.

Marina, która chce zostać motorniczym tramwaju, wraz z rodziną opuściła rodzinne miasto Mikołajów w lipcu 2022 r., zanim znalazła schronienie w Sosnovic.

Teraz odbudowują swoje życie w polskim mieście z pomocą programu IRC Step to Work dla ukraińskich uchodźców.

Rodzina jest wśród prawie sześciu milionów Ukraińców zmuszonych do opuszczenia swoich domów w czasie rosyjskiej okupacji.

IRC pomogło ponad 94 000 ukraińskich uchodźców w Polsce i wielu innych w Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w odbudowie ich życia.

Na spotkaniach: Teraz mieszkają w Sosnowcu w Polsce i świetnie się bawili na koncercie, niosąc gadżety Love on Tour, jednocześnie kibicując Harry’emu.
SWEET: Mówiąc o tym doświadczeniu, Marina, która ma 10-letniego syna, powiedziała, jak to pozwoliło im „zapomnieć” o zmartwieniach po „wyzwaniu”, jakim było przystosowanie się do życia w nowym kraju.

Harry jest w trakcie trasy Love On Tour, która rozpoczęła się w 2021 roku, wspierając jego drugi i trzeci album, Fine Line i Harry’s House.

READ  Lynette zapewniła Polsce zwycięstwo z Kazachstanem w Brisbane

W ciągu najbliższych kilku miesięcy odwiedzi Niemcy, Austrię, Hiszpanię i Portugalię, aby dać swój ostatni koncert w Reggio Emilia we Włoszech 22 lipca.

Trasa ma siedem etapów w ciągu 22 miesięcy i rozpoczyna się w Las Vegas we wrześniu 2021 roku.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy odwiedzi Niemcy, Austrię, Hiszpanię i Portugalię, aby dać swój ostatni koncert w Reggio Emilia we Włoszech 22 lipca.

W trakcie swojej trasy koncertowej gwiazda One Direction była ostatnio czerwona na twarzy Kiedy fan oświadczył się mu podczas jego koncertu w Belgii, wprawił fanów w osłupienie.

Podczas przerwy na śpiewanie angielska gwiazda popu zatrzymała się, by porozmawiać z tłumem, bezczelnie wskazując fankę i pytając ją o imię.

Fan dwukrotnie zapytał, czy ma na myśli ją, a Harry zażartował: „Ty? Ty!’

Szczęśliwy fan powiedział, że ma na imię Lorraine, na co odpowiedział z uśmiechem na twarzy: „Lorraine ma się dobrze. Chodzi mi o to, że po angielsku nie jest to takie trudne.

– Wiem, że niektórzy z nas są okropni, ale damy sobie radę z Lorraine – kontynuował drażnienie Harry’ego.

Twórca hitu As It Was rozpalił tłum i powiedział: „Dajcie Lorraine trochę hałasu”.

Fanka powiedziała mu, że następnego dnia skończy 27 lat, a Harry zapytał ją, czy ma jakieś wielkie marzenia związane z ukończeniem 27 lat.

Trasa koncertowa: Harry jest w trakcie trasy Love On Tour, która rozpoczęła się w 2021 roku, wspierając jego drugi i trzeci album, Fine Line i Harry’s House.
Cheeky: W połowie swojej trasy, gwiazda One Direction ostatnio zarumieniła się, gdy fan oświadczył jej się podczas jej koncertu w Belgii, doprowadzając fanów do szaleństwa.

Odpowiedź „prawdopodobnie ty”, Harry natychmiast się odwrócił, rumieniąc się i speszony.

Wokalista The Sign of the Time również nie mógł powstrzymać tego bezczelnego uśmiechu – i chodził po scenie, kręcąc głową.

„Skandaliczne, Lorraine!” Odpowiedział z uśmiechem na twarzy.

Wirusowy klip podbił media społecznościowe, a fani szybko skomentowali bezczelną interakcję między nim a fanem.