16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bills QB Josh Allen na okładce gry wideo Madden NFL 24

Bills QB Josh Allen na okładce gry wideo Madden NFL 24

Michaela RothsteinaPisarz personelu ESPN7 czerwca 2023 r. 11:07 czasu wschodniego4 minuty na przeczytanie

Dlaczego Bart Scott uważa, że ​​okno Bills’ Super Bowl się zamyka

Bart Scott wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​Billsom kończy się czas na wygranie Super Bowl.

Josh Allen zastanawiał się nad swoją przeszłością nie tak dawno temu, wracając do czasów, kiedy Buffalo Bills nigdy nie wyobrażali sobie, że to, co wydarzyło się w środę, stanie się rzeczywistością, kiedy został obsadzony jako sportowiec z okładki w grze wideo Madden NFL 24.

W szkole średniej w Firebaugh w Kalifornii, a nawet na uniwersytecie w Wyoming – nie, to nie było rozsądne posunięcie. Nie wspominając już o tym, że został pierwszym graczem Bills, który został wybrany na główną gwiazdę okładki.

„To mała grupa ludzi, którzy kiedykolwiek dotknęli twarzy Maddena, więc umieszczenie ich teraz na tej liście jest bardzo surrealistyczne. To bardzo upokarzające” – powiedział Allen ESPN. „Pomyśleć o tym, gdzie byłem nie tak dawno temu i skończyłem szkołę średnią bez żadnych ofert, poszedłem do gimnazjum i dostałem jedną ofertę, University of Wyoming ze wszystkich miejsc, a potem szybko przewinąłem do teraz.

„Nie wiem, czy uwierzyłbym ci w tamtym momencie, gdybyś powiedział mi w liceum. To takie surrealistyczne. Madden zajmuje szczególne miejsce w moim sercu”.

Allen dorastał jako gracz w Madden – często grał w swojej ulubionej drużynie z dzieciństwa, San Francisco 49ers, a od czasu do czasu podążał za koordynatorem ofensywy, obecnie Kenem Dorseyem, do Jeffa Garcii i Tima Rataya. Grając w Madden, uczysz się podstawowych podstaw gry. Teraz gra czuwająca nad jego twarzą będzie grą edukującą kolejne pokolenie piłkarzy.

W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, kiedy nieżyjący już John Madden był na okładkach wszystkich wydań gry w hołdzie śmierci imiennika i trenera Hall of Fame, rozgrywający zdominowali okładki w ostatnich latach.

Tom Brady i Patrick Mahomes pojawili się na okładce Madden 22, Lamar Jackson w Madden 21, Mahomes w Madden 20 i Brady w Madden 18. W ostatnich latach jedynymi graczami spoza łodzi byli Antonio Brown z Madden 19 i emerytowana supergwiazda Terrell Owens znalazł się na okładce wydania Madden 19 Hall of Fame.

Allen rozpoczął ostatni sezon z wynikiem 92 w Madden i osiągnął najwyższy w karierze wynik 96, zanim zakończył sezon z wynikiem 93. To przyzwoity postęp w rankingach od jego pierwszych trzech sezonów, kiedy zaczynał w latach 70., ale ma nadzieję na wyższa surowa ocena w tym roku. Poza tym Allen powiedział, że chciałby zobaczyć wzrost jego siły i przełamania sprzętu, wiedząc, że każda cecha, która otrzyma uderzenie, może podnieść jego ogólną ocenę.

„Mam nadzieję, że jest powyżej 92. Zakładam, że tak będzie, ale nigdy nie wiadomo” – powiedział Allen. „Jestem uczciwym facetem. Jestem realistą. Jestem logicznym facetem i myślę, że będzie trochę wyższy niż 92, ale dopóki nie dotrę do tego klubu 99, będę ciężko pracował ”.

Allen rozpoczął ostatni sezon jako czwarty rozgrywający w Madden. MVP zeszłego sezonu w momencie premiery, Brady, przeszedł na emeryturę. Żaden rozgrywający nie rozpoczął ostatniego sezonu w klubie 99 – ocena 99 to najwyższa ocena, jaką gracz może uzyskać w grze – po tym, jak Mahomes był tam w Madden 22.

27-letni Allen w zeszłym sezonie wykonał 63,3% swoich podań na 4283 jardy, 35 przyłożeń i 14 przechwytów. Miał także 124 prowadzących na 762 jardy i siedem przyłożeń dla Bills. Allen, dwukrotny zawodowy melonik, doprowadził Bills do play-offów przez ostatnie cztery sezony i trzy tytuły drużynowe z rzędu.

Teraz jest pierwszym graczem Bills, który powiedział, że jest także na głównej okładce Madden.

„To dla mnie surrealistyczne” – powiedział Allen. „Ale myślę, że Western New York i Bills Mafia będą tym bardzo podekscytowani. Może sprawdź trochę szacunku, którego czuli, że nie zdobyli od dawna. Myślę, że byliby naprawdę podekscytowani okładką”.

„Madden będzie wyjątkowy, powiem”.

READ  Fulham 0 Manchester City 4 – drużyna Guardioli po dwóch meczach sięgnęła po czwarty tytuł z rzędu