21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródła – The Suns i Chris Paul rozmawiają o swojej przyszłości z franczyzą

Źródła – The Suns i Chris Paul rozmawiają o swojej przyszłości z franczyzą

Adrian WojnarowskiStarszy znawca NBA7 czerwca 2023, 23:561 minuta na przeczytanie

Słońca Feniksa Właściciele i dyrektorzy odbyli szereg rozmów Krzysztof Paweł i jego przedstawiciele o przyszłości gwardii All-Star z franczyzą w środę, w tym o możliwości zrzeczenia się go przed datą gwarancji NBA 28 czerwca w jego kontrakcie, powiedziały źródła ESPN.

Suns twierdzą, że wciąż pracują nad kilkoma możliwościami dotyczącymi przyszłości Paula i potwierdzili to jego przedstawicielom w środę po południu, podają źródła. Phoenix planuje zbadać możliwości biznesowe, w tym Paul i Deendera Eatona To może zmienić krajobraz listy franczyzowej, zanim zostanie podjęta ostateczna decyzja w sprawie częściowo zabezpieczonego kontraktu Paula, podają źródła.

Tylko 15,8 miliona dolarów z 30,8 miliona dolarów na sezon 2023-2024 jest gwarantowane, jeśli zostanie uchylony – chyba że Suns zatrzymają Paula do 28 czerwca. 30,8 miliona dolarów Paula na lata 2024-2025 jest niezabezpieczone. Oczekuje się, że Suns przedłużą i zrezygnują z kontraktu Paula, rozszerzając długoterminowy limit, aby stworzyć więcej miejsca na wynagrodzenia w kolejnych latach.

Paul nadal chce wrócić do Suns i współpracować ze swoim najlepszym przyjacielem Devina Bookera I Kevin Durantpodają źródła. Jednak Paul i jego przedstawiciele chcą, aby organizacja podjęła szybszą decyzję dotyczącą jego przyszłości, aby mógł iść naprzód w wolnej agencji, jeśli Suns ostatecznie go zrezygnują, podają źródła.

READ  Wydarzenia sportowe nowsze niż linia standardowa