30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bezpieczna trasa do Surat przez Polskę, Węgry | Surat Aktualności

Surat: Rodziny uczniów z Suratu, którzy pozostali na Ukrainie, mają nadzieję, że ich dzieci zostaną wkrótce zobaczone. Polska I Węgry Zostaną przetransportowane do Indii drogą lądową, a stamtąd drogą lotniczą.
Studenci zostaną przewiezieni do sąsiednich krajów samochodami i autobusami, skąd będą mogli wrócić do Indii. „Mój syn powiedział, że powiedziano im, że zostaną zabrani do Polski autobusem lub samochodem. Studenci starają się zorganizować własny pojazd, aby pojechać do Polski” – powiedział Hitesh GujjarOjciec Chirac. „Nasze dzieci utknęły i mogą teraz z nimi rozmawiać. Tam sytuacja jest bardzo zła i mamy nadzieję, że wkrótce zostaną zwolnieni ”- powiedział Palu Vania, ojciec Kewala.
Grupa rodziców spotkała się w piątek ze stanowym przywódcą BJP CR Patilem i zażądała natychmiastowych działań w celu uratowania uczniów.
Okręgowe Biuro Poborcy w Suracie przekazało rządowi dane dotyczące ponad 200 studentów, którzy utknęli na Ukrainie. Urzędnicy okręgowi powiedzieli, że wszyscy uczniowie są obecnie bezpieczni i mają kontakt ze swoimi rodzinami. Urzędnicy okręgowi nie zostali powiadomieni, że którykolwiek ze studentów wyszedł na zewnątrz.
„Wszyscy studenci są w kontakcie z członkami swojej rodziny. Zostali poinformowani przez rząd, aby udali się do Polski i na Węgry. Udostępniamy szczegóły z mediów społecznościowych i innych witryn ”- powiedział Ayush Oak, kolekcjoner okręgu Surat.

READ  Polska widzi, co się dzieje, gdy inflacja jest ignorowana