20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bethenny Frankel ujawniła, że ​​nie „wspiera” wszystkich kobiet w nowym filmie na Instagramie

Bethenny Frankel ujawniła, że ​​nie „wspiera” wszystkich kobiet w nowym filmie na Instagramie

Bethenny Frankel powiedziała swoim fanom w nowym filmie na Instagramie przesłanym w piątek, że nie „wspiera” wszystkich kobiet.

52-letnia absolwentka The Real Housewives Of New York City wyjaśniła w klipie, że niekoniecznie popiera działania wszystkich kobiet, i wymieniła osoby, które podziwiała, takie jak Kelly Clarkson i Drew Barrymore.

Osobowość telewizyjna niedawno śledziła Kim Kardashian po jej wywiadzie z Gwyneth Paltrow w jej podcaście Goop. Zdobywca Oscara opublikował selfie z gwiazdą reality show i dodał w podpisie, że Kim „kwestionuje wiele pomysłów na temat tego, jakie powinny być kobiety…”, co skłoniło Frankela do odpowiedzi „Mam na myśli LOL”.

Aby wyrazić swoje uczucia: 52-letnia Bethenny Frankel podzieliła się własną opinią na temat wsparcia kobiet dla kobiet na Instagramie w piątek.

Gwiazdę rzeczywistości można zobaczyć stojącą na zewnątrz w rześką zimową pogodę, ubraną w gruby czarny sweter i białą czapkę częściowo zakrytą przez jej brązowe loki.

Przytulając się w ciepłym słońcu obok dużego zbiornika wodnego, Bethenny rozpoczęła swój film słowami: „Kobiety wspierające inne kobiety. Nie znam ani jednej kobiety, która wspiera działania wszystkich kobiet”.

Wtedy podkreśliłam, że nie popieram działań wszystkich kobiet. Nie popieram wzorca i przykładu, że wszystkie kobiety są dla innych kobiet.

Osobowość telewizyjna wyraziła następnie to, co popiera, w tym „równość” i „równą płacę” dla kobiet.

Wsparcie: Wideo pojawiło się wkrótce po tym, jak zrobiła małą awanturę w wywiadzie Kim Kardashian z Gwyneth Paltrow

Wsparcie: Wideo pojawiło się wkrótce po tym, jak zrobiła małą awanturę w wywiadzie Kim Kardashian z Gwyneth Paltrow

Nie

Nie „wspiera wszystkich kobiet”: na początku klipu absolwentka Real Housewives wyjaśniła: „Nie popieram działań wszystkich kobiet”

Jak to ujął Bethenny: „Wspieram moich przyjaciół, których mam od dziesięcioleci. Wspieram kobiety, z którymi pracuję i te, z którymi pracowałam, moje partnerki. Wspieram kobiety w przemyśle rozrywkowym.

READ  „Po prostu się wśliznął”: Barbra Streisand wspomina, jak witała JFK niekonwencjonalnym komplementem

Następnie matka jednego z nich wymieniła kilka kobiet z branży, które „wspiera”, w tym Kelly Ripę, Michelle Obamę, Amal Clooney, Kelly Clarkson i Drew Barrymore.

Wymieniona również przez Shakirę Rain Autry, „kobietę, która uratowała niepełnosprawnego mężczyznę w Buffalo i uratowała mu życie”.

„Opowiadam się za silnymi, wadliwymi, uczciwymi, dobroczynnymi, bezinteresownymi, włączonymi, wrażliwymi, dobrymi przykładami… wzorami do naśladowania”.

Kończąc swoje oświadczenie, Bethenny dodała fragment z wnętrza jej samochodu, w którym jej 12-letnia córka, Brynn Hobby, wyraziła swoje wsparcie dla matki. „To naprawdę miłe” — powiedział Frankel do kamery.

Stojąc obok swoich przyjaciół: Bethenny powiedziała: „Wspieram moich przyjaciół, których mam od dziesięcioleci”.  Wspieram kobiety, z którymi pracuję i te, z którymi pracowałam, moje partnerki.

Stojąc obok swoich przyjaciół: Bethenny powiedziała: „Wspieram moich przyjaciół, których mam od dziesięcioleci”. Wspieram kobiety, z którymi pracuję i te, z którymi pracowałam, moje partnerki.

Jej wzór do naśladowania: matka jednego z nich wymieniła następnie szereg kobiet z branży, które ją wspierały, w tym Kelly Ripa, Michelle Obama i Amal Clooney

Jej wzór do naśladowania: matka jednego z nich wymieniła następnie szereg kobiet z branży, które ją wspierały, w tym Kelly Ripa, Michelle Obama i Amal Clooney

„Sprawiedliwa kobieta”: Na końcu swojego oświadczenia stwierdza prawdę: „Opowiadam się za silnymi, wadliwymi, uczciwymi, miłosiernymi, bezinteresownymi, włączonymi, bezbronnymi kobietami…”

Klip pojawił się wkrótce po tym, jak Bethenny lekko uszczypnęła się w Kim Kardashian po jej wywiadzie z założycielką Goop, Gwyneth Paltrow. Aktorka Zakochanego Szekspira opublikowała we wtorek post, w którym uśmiecha się do selfie z założycielem SKIMS.

W podpisie zdobywca nagrody napisał, że Kim była „niesamowita”, ponieważ „kwestionuje wiele pomysłów na to, jaka powinna być kobieta, jak powinna wyglądać i zachowywać się, robiąc to”.

Sekcja komentarzy była wypełniona mieszanymi opiniami na temat wywiadu, a Bethenny wyraziła swoją opinię po prostu pisząc „Mam na myśli LOL” i zyskała tysiące polubień od innych użytkowników mediów społecznościowych.

W przeszłości gwiazda Real Housewives głośno mówiła o swoich problemach z gwiazdą Kardashian, w tym o korzystaniu z Photoshopa.

To nie fair w stosunku do kobiet, które po prostu próbują żyć. To nieodpowiedzialne, lekkomyślne, nie inspirujące, nie ambitne, powiedziała gwiazda Bravo. TMZ.

Odpowiedź: Sekcja komentarzy została zalana różnymi opiniami na temat wywiadu, a Bethenny wyraziła swoją opinię po prostu pisząc:

Odpowiedź: Sekcja komentarzy została zalana mieszanymi opiniami na temat wywiadu, a Bethenny wyraziła swoją opinię, pisząc po prostu „Mam na myśli LOL”, zdobywając tysiące polubień

Poprzednie problemy: Gwiazda Real Housewives głośno mówiła o swoich problemach z gwiazdą The Kardashians, w tym o korzystaniu z Photoshopa, nazywając to

Wcześniejsze problemy: Gwiazda Real Housewives głośno mówiła o swoich problemach z gwiazdą The Kardashians, w tym o używaniu Photoshopa, nazywając to „nieodpowiedzialnym”; Kim została zauważona w West Hollywood w listopadzie

Również w sobotę Bethenny udostępniła kolejny film, bezpośrednio odpowiadając na jej komentarz, który otrzymał wiele polubień pod postem Kim i Gwyneth.

Gwiazda ujawniła, że ​​nie spodziewała się, że jej komentarz wywoła taką reakcję, a Gwyneth wtrąciła się, mówiąc, że założyciel SKIMS „na nowo zdefiniował sposób, w jaki myślimy o kobietach”.

„Nie wydaje mi się, żeby to naprawdę na nowo zdefiniowało sposób, w jaki myślimy o kobietach” — mówi, dodając: „Gwyneth Paltrow promuje inny świat trawy pszenicznej, nocnego owsa, nasion chia i jogi. Aby mogła powiedzieć, że Kim Kardashian na nowo zdefiniowała kobiet — ona po prostu nie nadąża”.

Bethenny wyjaśniła, że ​​zamiast twierdzić, że Kim „na nowo zdefiniowała” kobiety, Gwyneth powinna była być szczera i zadeklarować: „…dzisiaj mamy Kim Kardashian, ponieważ bez względu na wszystko jest miliarderką”. I wszyscy za to płacimy … ”

Pod koniec swojej odpowiedzi gwiazda dodała: „Nie potrzebujemy b***s**t kobiet, które wspierają kobiety. I nie potrzebujemy całej tej wzniosłej okładki alo vera b***s**t Po prostu podoba nam się, że jest prosty, a nie ścigany”.

W podpisie Bethenny napisała również: „Po prostu daj nam to proste, żadnego prześladowcy. Wspieramy kobiety, ale nie wspieramy b***s**t. Pozdrowienia dla kawalera mniej w 2023 r.…”

Pytanie: W podpisie wideo gwiazda reality show napisała:

Pytanie: W swoim podpisie wideo gwiazda rzeczywistości napisała: „Po prostu daj nam to prosto, żadnego prześladowcy. Wspieramy kobiety, ale nie wspieramy b***s**t”