30 maja, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hosa Chanchez pisze z gry list otwarty z poparciem dla Megan Thee Stallion

Zdjęcie: Matthew Baker (Getty Images)

Czarni mieli wiele wzlotów i upadków W ostatnich miesiącach ujawniane są szczegóły sprawy dotyczącej Megan Thee Stallion i Tory Laneza, a nawet ogłaszany jest wyrok skazujący Lanesa. Wielu wyraziło zaniepokojenie faktem, że ich zdaniem bracia nie wystarczająco głośno wspierali czarną raperkę. Ale prawda jest taka, że ​​wielu już się wypowiedziało, w tym aktor Hosea Chanchez.

Chanchez, najbardziej znany z roli w sitcomach, „gra,” Jest ostatnim czarnym celebrytą, który stanął w obronie Thee Stallion, twierdząc, że to on Kylie JennerNie musiałaby nikogo przekonywać, żeby ją zastrzelił.

Czytaj więcej

„Meghan Peete – używając swojego prawdziwego imienia, ponieważ jest prawdziwą istotą ludzką, a nie rekwizytem czy ogierem, jest czarną kobietą, która została zaatakowana przez mężczyznę” – napisał Chanchez na Instagramie. „Po usłyszeniu wezwania pod numer 911 i wezwania do więzienia, moje serce krwawi jeszcze bardziej z powodu tej kobiety. Wyobraź sobie, że zostałeś postrzelony wiele razy, a następnie chroniłeś strzelca, okłamując go (sama logika stojąca za tym jest dla mnie niesamowita).”

Kontynuował: „Ilość traumy i szkód, jakich doznała w wyniku znęcania się, osądzania i okrucieństwa własnego ludu, jest bolesna. Liczba czarnych kobiet i mężczyzn, którzy jej nie wierzyli i nadal jej nie wierzą, jest obrzydliwa”.

Tak – są niekonsekwencje, co jest normalne, ponieważ Kylie wyraźnie upiła wszystkich, którzy wchodzili do jej domu tamtej nocy. Gwarantuję ci to, gdyby to spotkało KYLIE tej nocy, nie musiałaby nikogo przekonywać, że została postrzelona i kto? nigdy!! Meghan będzie miała długą drogę do przebycia, by znów stać się zdrową i pełną”.

Chinchez ma rację. Megan ma wiele do zrobienia. W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami, jak młoda artystka po zaledwie dwóch tygodniach straciła matkę i babcię oraz walczyła o sprawiedliwość w dwóch głośnych procesach sądowych. Pierwsza z nich obejmuje oczywiście strzelaninę latem 2020 roku, w której niedawno skazano Tory Lanez. druga, wystąpiła z roszczeniem wzajemnym do swojej byłej wytwórni 1501 Certified Entertainment.

READ  Moonbin Memorial Square w Astro pozostanie otwarty do końca miesiąca

Chánchez zakończył swoją notatkę, mówiąc: Jednak jedno jest dla mnie jasne, Bóg trzyma rękę na jej życiu, ponieważ nie znam wielu ludzi, którzy potrafią przejść przez to, przez co przeszła w swoim życiu i nadal się uśmiechać. „Ochrona czarnych kobiet” stała się popularna hashtag w naszym społeczeństwie, ale musimy pracować, aby to miało znaczenie! #GOD #ProtectBlackWomen #IStandWithMegan #StopAssaultPeriod”

Dziękuję Panu. Sami nie powiedzielibyśmy tego lepiej.

Więcej z The Root

Zapisz się do Biuletyn główny. najnowsze wiadomości, Facebooki Świergot i Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.