22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bebe Rexha została uderzona telefonem komórkowym w twarz na scenie i upadła na kolana z bólu

Bebe Rexha została uderzona telefonem komórkowym w twarz na scenie i upadła na kolana z bólu

Adam S Levy dla Dailymail.com

04:59 19 czerwca 2023 r., zaktualizowano o 08:04 19 czerwca 2023 r.

  • Singer, lat 33, był w The Rooftop at Pier 17 na trasie Best F’n Night of My Life
  • Mieszkaniec Brooklynu został bezpośrednio uderzony telefonem rzuconym przez osobę publiczną
  • Musiała być eskortowana ze sceny i podobno otrzymała trzy szwy
  • Na przyszły tydzień ma zaplanowane cztery nadchodzące koncerty
  • Nie było od razu jasne, czy kontuzja wykluczy ją z gry i na jak długo

Piosenkarka Bebe Rexha została uderzona telefonem w twarz podczas niedzielnego koncertu w Nowym Jorku, po tym, jak ktoś na koncercie wystrzelił w nią pocisk.

33-letnia piosenkarka i autorka tekstów grała w niedzielę koncert w The Rooftop at Pier 17 w ramach swojej trasy Best F’n Night of My Life.

Jak widać na wideo na Twitterze, artystka Back to You śpiewa i pozuje przed sceną w fioletowym stroju, z opuszczonymi blond lokami.

Gdy mieszkaniec Brooklynu stał twarzą do tłumu, widziano telefon wyłaniający się z tłumu i uderzający ją bezpośrednio w twarz.

Po chwili szoku nominowana do nagrody Grammy piosenkarka upadła na kolana ze spuszczoną głową, gdy kilku członków załogi na skrzydłach rzuciło się jej z pomocą.

Najnowsze: 33-letnia piosenkarka Bebe Rexha została uderzona telefonem w twarz podczas niedzielnego koncertu w Nowym Jorku, po tym, jak ktoś wystrzelił w nią pocisk. Na zdjęciu w Cannes w zeszłym miesiącu

Wideo zostało udostępnione przez wielu obecnych na niedzielnym koncercie w Wielkim Jabłku jako jeden pod rączką @RossBernaud opublikował wideo z artystąktórego pełne imię i nazwisko brzmi Bleta Rexha, pomaga zejść z podium po wypadku.

Gdy ratownicy medyczni opiekowali się nią i prowadzili za kurtynę na miejscu, pomachała publiczności.

Użytkownik Twittera podpisał klip: „To jest Bebe Rexha pędzona z sali koncertowej tutaj w Nowym Jorku po tym, jak ktoś rzucił wymyślnym telefonem i uderzył ją w twarz, gdy schodziła ze sceny”. „Wszyscy świetnie się bawiliśmy i Baby też, wszyscy dobrze się bawiliśmy, to znaczy, kto by to zrobił ??? Mamy nadzieję, że masz się dobrze @BebeRexha.

READ  Kierownik domu pogrzebowego powiedział, że kręcenie „Chicago Fire” było „niewiarygodne”, prawdziwy pożar w pobliżu sprawił, że scena była „chaotyczna”

Tweetuj od Konto Pop Base PRZECZYTAJ: „Mama Bebe Rexha ujawnia, że ​​musiała założyć trzy szwy po tym, jak ktoś z publiczności rzucił jej telefonem w głowę podczas jej koncertu”.

Wielu fanów Rexhy wzięło udział w Twitterze, aby dać upust bezsensownemu atakowi na gwiazdę popu.

„Baby jest dosłownie jedną z najsłodszych, najtwardszych osób w branży muzycznej, nie zasługuje na to… niektórzy z was naprawdę muszą zostawić ją w spokoju, o mój Boże” – napisał jeden z fanów.

Inny fan Child, I’m a Jealous Performer, napisał: „Absolutnie niesamowity program zrujnowany przez fana, który rzucił telefonem w @BebeRexha, mam nadzieję, że po tym wszystko w porządku”.

Jeden fan skarżył się na brak przyzwoitości ze strony fana, który postawił telefon na scenie, a inny pytał, dlaczego i jak coś takiego się stało.

Rexha zapowiedziała niedzielny program ramką na swoich Instagram Stories
Rexha podzieliła się zdjęciem szyldu wewnątrz lokalu przed swoim niedzielnym koncertem
Wielu fanów Rexhy wzięło udział w Twitterze, aby dać upust bezsensownemu atakowi na gwiazdę popu

„Fani” są do dupy, bo co masz na myśli, mówiąc, że Bebe Rexha musiała iść do pieprzonego szpitala i mieć szwy na głowie, bo ktoś rzucił w nią telefonem i uderzył???? Co to kurwa jest??? powiedział fan.

Inny fan nazwał Rexhę „dosłownie jedną z najsłodszych i najbardziej problematycznych osób w branży muzycznej”, dodając: „Ona na to nie zasługuje”.

Inny fan powiedział: „Bebe Rexha naprawdę zasługuje na coś lepszego… między tym a publicznością nie wykazuje żadnych oczywistych oznak zainteresowania.

„Podobnie jak IDC, jeśli zapłacili 6 USD, aby to zobaczyć, pod koniec dnia powinni okazać trochę szacunku…”

Nie było od razu jasne, czy przerażający incydent i wynikająca z niego kontuzja odsuną Rexę na bok podczas jej trasy koncertowej i na jak długo.

Na przyszły tydzień ma zaplanowane cztery nadchodzące koncerty.

Obejmują one datę 20 czerwca w Fillmore w Filadelfii; 21 czerwca w The Fillmore Silver Spring w Silver Spring, Maryland; 23 czerwca w Tabernakulum w Atlancie; oraz 24 czerwca w Hard Rock Live Orlando w Orlando na Florydzie.

READ  WrestleMania 40 była w zasadzie Avengers: Endgame WWE

Piosenkarka trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak ujawniła, że ​​przytyła 30 funtów po zdiagnozowaniu PCOS.

Piosenkarka niedawno trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak ujawniono, że przytyła 30 funtów po zdiagnozowaniu PCOS.
Bardziej szczegółowo omówiła problem zdrowotny podczas swojego występu 25 maja w The Jennifer Hudson Show
Po pojawieniu się Rexha powiedziała: „Dosłownie skoczyła 30 funtów bardzo szybko, może trochę więcej. Ale musimy być pozytywnie nastawieni i po prostu okazywać ludziom miłość”.

piosenkarka powiedziała podczas swojego występu 25 maja w The Jennifer Hudson Show.

Zagłębiła się bardziej szczegółowo w kwestię zdrowotną: „To jeden z głównych powodów, dla których kobiety mają nadwagę i otyłość.

Dosłownie zeskoczyłem z 30 funtów bardzo szybko, może trochę więcej. Ale musimy być pozytywni i okazywać ludziom miłość.

Podczas występu w talk show, Rexha otworzyła się na temat tego, jak radzi sobie z publiczną kontrolą nad jej przyrostem masy ciała w formie komentarzy w mediach społecznościowych.

„Słuchaj, jesteśmy na widoku publicznym” – powiedziała – „więc to musi się wydarzyć”. Byłem dużo szczuplejszy i przybrałem trochę na wadze – a to wiąże się z terytorium. Nie jestem zły z tego powodu, bo to prawda, ale kiedy widzisz takie rzeczy, to cię kręci.

Kontynuowała: „Nie wiesz, przez co ktoś przechodzi, przez co przechodzi w swoim życiu, więc jest to trochę trudne”.

W tej chwili czuje, powiedziała Rexha, „Nie powinniśmy rozmawiać o wadze ludzi”.

Rexha był widziany 25 maja na amfAR Cannes Gala 2023 w Hôtel du Cap-Eden-Roc w Cap d’Antibes we Francji.

Widziano ją podczas wpisów na Festiwal Filmowy w Cannes w zeszłym miesiącu

W zeszłym miesiącu artysta I’m Good (Blue) podczas występów mówił o życiu z PCOS Gail King w domu na SiriusXM.

„To trudne – myślę, że zdecydowanie walczę ze swoją wagą i od zawsze zmagam się z jedzeniem” – powiedział Rexha.

Przytoczyła swoje wcześniejsze doświadczenia, zwracając uwagę na obsesję na punkcie ciężkości, którą pokazali jej liderzy przemysłu muzycznego, wraz z ich sugestiami.

„Pamiętam, jak zaczynałem i dostałem swój pierwszy kontrakt płytowy, i od tego czasu włożyli mi to do głowy, mówiąc mi, kiedy po raz pierwszy podpisałem kontrakt:„ Czy jesteś gotowy, aby uzyskać formę na obozie dla rekrutów? Ponieważ aby wykonywać ten zawód, musisz zrzucić 20 funtów; Jakbyś musiał schudnąć”.

READ  Ostatni wywiad z Amber Heard: Johnny Depp oskarża swojego byłego o „przeobrażenie” sprawy podczas sesji telewizyjnej NBC