20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rodzina „This Is Us” opłakuje śmierć Rona Cephasa Jonesa – Deadline

Rodzina „This Is Us” opłakuje śmierć Rona Cephasa Jonesa – Deadline

Utrata Rona Cephasa Jonesa w wieku 66 lat łączy ludzi, którzy znali go osobiście i ludzi, którzy pracowali z nim na planie.

Ron Fogelman, twórca to myzabrali się do mediów społecznościowych, aby opłakiwać stratę Kephasa i wspominać „magiczny czas” wspólnej pracy nad serialem dramatycznym.

„ogromna strata. Ron był absolutnie najlepszy – na ekranie, na scenie iw prawdziwym życiu. najlepszy. Najłatwiejszy komentarz i śmiech. I o mój boże: co za aktor. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek zmienił jego jedno ujęcie… ponieważ wszystko, co zrobił, było doskonałe…”, Fogelman abonent Na X, platformie mediów społecznościowych do mikroblogowania, znanej wcześniej jako Twitter.

W drugim poście Fogelman kontynuował: „Na początku poznałem Rona to my, magiczny czas, kiedy czuliśmy się, jakbyśmy wszyscy zostali wystrzeleni z armaty. Zawsze był konsekwentny, zawsze wdzięczny – nawet wtedy, gdy wokół nas panowało szaleństwo. Lubił aktorów. Kocham jego córkę. I bardzo nam się podobało. wszyscy z nas.”

Mandy Moore, która grała Rebeccę Pearson, wzięła udział w serialu dramatycznym Instagram Aby uczcić zmarłego aktora ciepłym postem.

Poznawanie Rona i praca z nim podczas jego wyprawy na pustynię to my Był największym darem – był czystą magią jako człowiek i artysta… Będę pielęgnować wszystkie chwile na zawsze” – napisał Moore.

Moore kontynuował: „Nigdy nie zapomnę, jak wyjątkowe było sfilmowanie tego konkretnego odcinka i powitanie go z powrotem, aby pożegnać się z rodziną TIU i całym doświadczeniem. Jestem po prostu taki smutny. Moje myśli i miłość są z Jasmine oraz jego rodzinę i przyjaciół. Kocham cię”.

Sterling K. Brown, który grał biologicznego syna Jonesa to myZabrał się również do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi przemyśleniami po tym, jak dowiedział się o stracie aktora.

Brown co Instagram.

„[Jones] Odszedł, a świat stał się trochę mniej jasny”. „Bracie, jesteś kochany. Będziemy tęsknić. Spraw, by się śmiali w następnym etapie istnienia, a spotkamy się, kiedy tam dotrę”.

Jones zmarł w wieku 66 lat po „przedłużającym się problemie z płucami”.

READ  Lista zwycięzców 2022 Producers Guild Awards — The Hollywood Reporter