25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

*NSYNC PONOWNIE ŁĄCZY SIĘ NAD ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ „Trolls Band Together”: RAPORT

*NSYNC PONOWNIE ŁĄCZY SIĘ NAD ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ „Trolls Band Together”: RAPORT

muzyka

19 sierpnia 2023 | 10:58

Oczekuje się, że *NSYNC wyda nową piosenkę do „Trolls Band Together”.Jeffa Kravitza

tutaj jesteśmy … jeszcze raz?

Podobno *NSYNC znów razem tworzą nową muzykę do najnowszej części serii filmów „Trolle”.

Justin Timberlake, JC Chasez, Joey Fatone, Chris Kirkpatrick i Lance Bass mają wydać nową piosenkę do nadchodzącego filmu „Trolls Band Together”. Powiedział: „Dzisiejsza rozrywka”. Piątek.

Informator twierdził również, że wszystkich pięciu członków popularnego boysbandu „przewiduje się, że zagrają niespodziewane role” w animowanej komedii muzycznej, która ma trafić do kin 17 listopada.

A Zwiastun filmu „Trolle zbierają się razem” Wydaje się, że wywołało to pogłoski o ponownym połączeniu, z jedną postacią Floydem, graną przez Troye Sivana, mówiąc postaci Timberlake’a, Branch, „Nie jesteśmy zsynchronizowani” w klipie.

„Przeszliśmy od chłopców do mężczyzn, a teraz pozostaje nam tylko jeden kierunek: zaułki” — dodaje, najwyraźniej odnosząc się również do grup Boyz II Men i Backstreet Boys.

Page Six skontaktował się z przedstawicielami Timberlake, Chasez, Fatone, Kirkpatrick i Bass w celu potwierdzenia, ale nie otrzymał natychmiast odpowiedzi.

Universal Studios i DreamWorks Animation, dystrybutor i firma produkcyjna filmu, również nie odpowiedziały natychmiast na prośby o komentarz.

To będzie pierwszy raz od ponad dwóch dekad, kiedy *NSYNC wyda projekt muzyczny. Ich ostatni singiel „Girlfriend” z czwartego i ostatniego albumu studyjnego „Celebrity” został wydany w 2002 roku.

Najnowsza część serii Trolle trafi do kin 17 listopada.
© Universal / dzięki uprzejmości Everett Collection

Aby uzyskać więcej Page Six, które pokochasz…


Timeberlake odniósł sukces w karierze solowej, wydając albumy i single, które znalazły się na szczycie list przebojów, w tym „Cry Me a River”, „Can’t Stop the Feeling!” Od ścieżki dźwiękowej do pierwszego filmu „Trolle”.

Jednak od czasu rozpadu *NSYNC, piosenkarze „Bye, Bye, Bye” mieli razem kilka publicznych wystąpień, ku uciesze swoich wiernych fanów.

READ  Becky Lynch vs Trish Stratus kończy się podwójnym liczeniem na WWE Raw | Wiadomości, wyniki, najważniejsze informacje, statystyki i plotki
Justin Timberlake gra Brancha w filmie animowanym.
© Universal / dzięki uprzejmości Everett Collection

W sierpniu 2013 roku wystąpili z Timberlake’em, obecnie 42-letnim, na gali MTV VMA na Brooklynie w Nowym Jorku.

Pięć lat później popowa grupa ponownie zjednoczyła się w Los Angeles, aby otrzymać gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

*NSYNC, bez Timberlake’a, zaskoczył fanów na Coachelli w 2019 roku, wykonując swój przebój „Tearin’ Up My Heart” obok Ariany Grande, która wystąpiła jako wokalistka „Sexyback”.

*NSYNC została założona w 1995 roku i sprzedała ponad 70 milionów płyt.
Obrazy Getty’ego

Przez lata wielu spekulowało, że sukces Timberlake’a mógł być jednym z powodów, dla których *NSYNC nie zjednoczyło się szybko, ale 51-letni Kirkpatrick powiedział Page Six WYŁĄCZNIE w październiku 2022 r., że inny członek niechętnie wraca do blasku fleszy.

Wychowanek „Big Brothera” powiedział wówczas o 47-letnim Cheese: „Nie wiem, czy miał zły smak w ustach z jego pierwszej płyty, czy nie, ale wiem, że miał zły smak w ustach od czegoś, a on po prostu nie chciał włożyć [new music] Nieważne co. „

Jeśli pogłoski o „Trolls Band Together” są prawdziwe, zimne stopy Chaseza mogły w końcu zniknąć.

sklasyfikowany pod

chłopak gangstera
I

Chrisa Kirkpatricka
I

Biznesowy sen
I

Podwozie JC
I

Joeya Fatone’a
I

Justina Timberlake’a
I

Bass Lance’a
I

synchronizacja
I

Zjazd
I

Obrazy uniwersalne
I
19.08.23

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/08/19/nsync-to-reunite-for-trolls-band-together-soundtrack-report/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL