26 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Strzelec na marzec 2022

Rak w lipcu 2022

Horoskop nowotworowy w lipcu

Raz na jakiś czas przychodzi prawie idealny miesiąc, dzięki czemu możesz się dobrze bawić pod każdym względem. To tak, jakby migoczące gwiazdy na nocnym niebie migotały tylko dla Ciebie, a ich zadaniem jest po prostu uszczęśliwić Cię. Rak stanął ostatnio w obliczu wielu planetarnych wyzwań w ciągu ostatnich kilku lat, których inne objawy nie musiały doświadczać, więc z radością informuję, że ten miesiąc będzie dużą zmianą w stosunku do tego wszystkiego – jesteś gotowy do mieć wspaniały miesiąc. Najpopularniejsze z tych słodyczy nie pojawiają się często, więc znajdź sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać wszystkie dobre rzeczy, które pojawiają się na Twojej drodze.

Lipiec zaczyna się brzoskwinią nowiu w Raku, 7 stopni, która ma być twoim corocznym prezentem urodzinowym od kochającego naukowca. Właściwie upadł 28 czerwca, ale będzie silny przez kilka następnych tygodni. Ten nów księżyca będzie wspierany przez Urana, więc możesz otrzymać niespodziewane dobre wieści od przyjaciela lub grupy, do której należysz.

Tymczasem Jowisz wciąż świeci jak latarnia morska na szczycie twojego wykresu, twój słoneczny dziesiąty dom zaszczytów, nagród i osiągnięć, dzięki czemu rok 2022 i część kariery 2023 są nagradzane za całą ciężką pracę, którą już wykonałeś w swojej karierze. Jeśli masz w tym miesiącu ważne spotkanie, przekonasz się, że twoja reputacja cię wyprzedza. Osoba, którą spotkasz, będzie już fanem, więc nie będziesz musiał spędzać dużo czasu na rozmowach o swoich przeszłych doświadczeniach — ważna osoba, którą spotkasz, zna już Twoje pochodzenie. Właśnie dlatego ta osoba zadzwoniła do ciebie w pierwszej kolejności.

Na szczęście ten nowiu w Raku dotyczy nie tylko twojej kariery, ale wszystkich dziedzin twojego życia. Cancer New Moon kładzie szczególny nacisk na twój dom i rodzinę, co oznacza, że ​​będziesz miał dużo czasu, aby poświęcić się tym, których kochasz, a kiedy to zrobisz, będziesz cieszyć się byciem razem. Ten nów księżyca pomoże ci również osiągnąć inne cele, te, które możesz wybrać, ponieważ nowiu w twoim znaku zawsze pozwala ci zdecydować, jak najlepiej kierować jego energią.

READ  Mówi się, że CM Punk przechodzi operację, która ma trwać osiem miesięcy

Zobacz swój miesięczny horoskop dla innego znaku: