2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate McKinnon opowiada o złamaniu SNL

Kate McKinnon opowiada o złamaniu SNL

Kate McKinnon

Kate McKinnon
obrazek: Paul Morigi (Obrazy Getty)

W historii Sobotnia noc na żywoKate McKinnon prawdopodobnie nie jest najbardziej winna nadmiernego „łamania” podczas szkiców – to byłaby gospodarz pewnego talk show, który nazwiemy Jimmy Breakin’… lub Breaky Fallon. Ostatnio jednak spotkanie z OrzełMcKinnon ujawniła, że ​​„czuła się zawstydzona”, kiedy załamała się podczas szkiców, mówiąc, że było „coś nieprofesjonalnego” w śmiechu lub porzuceniu swojej postaci na chwilę.

Najsłynniejszy przykład złamania McKinnona, cytowany przez Orzeł Kawałek z powtarzającej się grafiki, w której grasz kobietę, która została niedawno porwana przez istoty pozaziemskie (w kilku z nich Cecily Strong i Ryan Gosling grają innych porywaczy). Format szkicu zasadniczo angażował wszystkich w pokoju, grających hetero mężczyznę przed McKinnonem, opisując jej coraz bardziej dziwaczne i przerażające doświadczenie, jednocześnie opowiadając jej Orzeł Dla niej był to taki sam pokaz, jak dla oryginalnych pisarzy Mickey Day i Streeter Sydel.

Kolejne bliskie spotkanie – SNL

Obwinia ich za zwykłą przerwę w szkicach „Bliskie spotkanie”, mówiąc, że byłaby „tak podekscytowana”, gdy usłyszała dziwne „transformacje fraz” i szkice, które napisał, a potem wszyscy śmialiby się tak, jak miała nadzieję. „Czasami było bardzo fajnie”, mówi i chociaż wiedziała, że ​​„nie powinno się zepsuć”, pomyślała, że ​​może to być również „wskazówka” dla fanów, że cieszyła się tak samo, jak się wydawało. .

McKinnon nie obwinia go konkretnie, ale Ryan Gosling miał również tendencję do wybuchania, gdy był w tych szkicach, co prawdopodobnie nie pomaga. Poza tym McKinnon krzyczy na Eddiego Bryanta, który odwiedzał jednego z agentów rządowych, którzy przeprowadzają wywiady z porywaczami, i jest szczególnie poza kamerą w większości bardziej groteskowych rzeczy w tych szkicach. Miała mieć jakąś reakcję na eskalującą historię McKinnona. Zasadniczo mówimy, że – ponieważ McKinnon nie ciągle łamał lub kradł dla kamery, jak Konkretna osoba– Na pewno nie powinna się tego wstydzić.

Cały Orzeł Utwór nie dotyczy szkiców z „Close Encounter” i zawiera kilka innych interesujących szczegółów, takich jak opowiadanie McKinnon, kiedy powiedziała Lorne Michaels, kiedy odchodziła, oraz odniesienie do czasu, kiedy grała na pianinie jako Hillary Clinton po wyborach w 2016 roku (być może najdziwniejsze moment jej kadencji, chociaż nie widzi tego w ten sposób.)

READ  Gwiazda Stranger Things Noah Schnapp opowiada o życiu seksualnym Willa