19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dharmendra tańczy z całego serca na weselu wnuka Karana Deola.  On ogląda

Dharmendra tańczy z całego serca na weselu wnuka Karana Deola. On ogląda

Zdjęcia Dharmendry kołyszącego się w rytm dhol na weselu Karana Deola.

Legendarny aktor Dharmendra jest w świątecznym nastroju i nie bez powodu. Wnuk aktora Karana Deola – syn ​​supergwiazdy Sunny Deol – ożenił się ze swoją partnerką Drishą Acharyą podczas kameralnej ceremonii z udziałem rodziny i przyjaciół w niedzielę. Przy tej okazji doświadczony aktor nie mógł się powstrzymać przed kołysaniem się w rytm dhol. W filmach, które stały się wirusowe w mediach społecznościowych, Dharmendra był widziany w brązowym garniturze i bordowym turbanie i tańczył ze swoim najmłodszym synem, Bobbym Deolem. Ojciec i syn uśmiechają się podczas tańca, jako grupa gapiów, której są częścią słupy Dzięki.

Wcześniej dzisiaj pokazano, jak Karan Deol przybywa na miejsce ślubu na koniu. Sprawdź zdjęcia tutaj.

W sobotę widzieliśmy też, jak Sunny Deol przezabawnie tańczy podczas ceremonii sangeet swojego syna. Z tej okazji Sunny Deol był widziany jako Tara Singh, jego postać z filmu kikut I następny ściana 2. dla niedoświadczonych, ściana 2 Emisja 11 sierpnia.

Na jednym z fanpage’y Karana Deola zamieścił także film przedstawiający pana młodego tańczącego ze swoim zespołem. W podpisie napisali: „Bracie Taszan. „

Ranveer Singh, który pojawi się z Dharmendrą w Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani,Uczestniczył także w uroczystościach i tańczył z panem młodym. Film, na którym Ranveer Singh obejmuje Karana Deola i tańczy z nim, stał się popularny w mediach społecznościowych.

Jak wspomniano powyżej, Ranveer Singh i Dharmendra pojawią się w Karan Johar Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani. W filmie występują Alia Bhatt, Jaya Bachchan, Aamir Bashir, Kshetti Jog, Anjali Anand, Shabana Azmi, Tota Roy Chowdhury, Namit Das i Chhurni Ganguly.

W międzyczasie pojawi się Sunny Deol ściana 2, który trafi do kin 11 sierpnia. Z drugiej strony Bobby Deol pojawi się w zwierzę Z Ranbirem Kapoorem. Co ciekawe, zwierzę W kinach pojawi się również 11 sierpnia.

READ  Podstępny żart Chrisa Rocka o Willu Smithie został usunięty z jego specjalnego programu Netflix