13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jey Uso przemienia się w Romana Reignsa i staje po stronie Brothera Jimmy’ego na WWE SmackDown

Jey Uso przemienia się w Romana Reignsa i staje po stronie Brothera Jimmy’ego na WWE SmackDown

W tym tygodniu odcinek SmackDown Live przedstawiał najbardziej wyczekiwany moment roku w wrestlingu.

Po długich przygotowaniach, Jey Uso zszokował świat, kiedy wraz ze swoim bratem Jimmym Uso zrezygnował z członkostwa w The Bloodline, atakując ich kuzyna, WWE Universal Champion Roman Reigns:

Pojawienie się The Usos w The Bloodline dodaje kolejny ogromny rozdział do tego, co może być największą fabułą współczesnej ery w WWE. Bracia bliźniacy musieli znosić lata udręki i manipulacji, by stanąć po stronie Reignsa, który przyjął rolę wodza klanu i jest w trakcie trwającego ponad 1000 dni turnieju.

Bieg Reignsa jako mistrza rozpoczął się od cieszącej się uznaniem rywalizacji z Jeyem Uso w 2020 roku, kiedy zmierzyli się o mistrzostwo Universal w kolejnych głównych wydarzeniach pay-per-view. Jimmy Uso, który w tym czasie leczył kontuzję, wrócił, by uratować swojego brata przed brutalnym pobiciem przez Reignsa w tych meczach. Obaj ostatecznie połączyli siły z Reigns i rozpoczęli historyczną karierę jako członkowie The Bloodline.

The Usos stali się najdłużej panującymi mistrzami Tag Team w historii WWE, zanim stracili swoje tytuły na rzecz Samiego Zayna i Kevina Owensa w kwietniu ubiegłego roku w głównym turnieju nocy 1 WrestleManii 39. Bez złota wokół talii, zajęcie ich miejsca w The Bloodline było wielki hit, a ich młodszy brat, który dostał Solo Sekua, odgrywa głośną rolę jako egzekutor Reigns.

Napięcie wzrosło, gdy Jimmy Uso włączył Reigns na Night of Champions w zeszłym miesiącu, atakując go i pozbawiając go i Sykoę szansy na zdobycie tytułów dla Owensa i Zayna. Wielu zastanawiało się, czy Jey Uso stanie po stronie swojego brata, czy pozostanie lojalny wobec The Bloodline, a my otrzymaliśmy odpowiedź w piątek.

Teraz wygląda na to, że zmierzamy do kolejnego meczu pomiędzy Reignsem a Jeyem Uso. Ta dwójka stworzyła razem magię na ringu trzy lata temu, więc fani są pełni podekscytowania, aby zobaczyć, czy historyczne mistrzostwa Reignsa zakończą się z rąk jego kuzyna.

READ  Taylor Swift wysyła kwiaty Kelly Clarkson po każdej edycji Taylor