26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ashley Tisdale stoi przed sądem w związku z wypadkiem samochodowym, który miał miejsce w 2022 r. na Hollywood Boulevard, ponieważ rzekoma ofiara domaga się odszkodowania i twierdzi, że aktorka „wymówiła ją po imieniu”

Ashley Tisdale stoi przed sądem w związku z wypadkiem samochodowym, który miał miejsce w 2022 r. na Hollywood Boulevard, ponieważ rzekoma ofiara domaga się odszkodowania i twierdzi, że aktorka „wymówiła ją po imieniu”

  • Domniemana ofiara twierdzi, że „doznała utraty zarobków, wydatków na leczenie, utraty miłości i ochrony”.
  • Twierdzi również, że po zderzeniu Tisdale „wyzywała ją” i „narobiła ogromnego zamieszania w związku z całą sytuacją” – podaje TMZ.
  • Przedstawiciel Tisdale powiedział, że po incydencie „nie doszło do żadnej agresji ani wymiany zdań”.

Ashley Tisdale została pozwana w związku z wypadkiem samochodowym, który rzekomo spowodowała w 2022 roku.

Jak podaje brytyjski Daily Mail, gwiazda High School Musical, która niedawno obchodziła swoje 38. urodziny, została postawiona przed sądem przez kobietę o imieniu Lena Gonzalez, która twierdzi, że odniosła obrażenia w wyniku wypadku na Hollywood Boulevard we wrześniu ubiegłego roku. TMZ.

Gonzalez twierdzi, że w wyniku wypadku „straciła zarobki, wydatki na leczenie, miłość i ochronę” i obecnie domaga się odszkodowania.

Jej adwokat Michael R. Parker powiedziała gazecie, że po incydencie Gonzalez zarzucił Tisdale, że „wyzywała ją” i „narobiła wielkiego zamieszania w związku z całą sytuacją”.

Parker wyjaśnił, że do wypadku doszło, gdy Gonzalez czekał na skręt w lewo na lewym pasie. Jednak gdy Gonzalez czekał, Tisdale rzekomo zmieniła kurs i zderzyła się z nią.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielami Tisdale.

Kłopoty prawne: Ashley Tisdale zostaje pozwana w związku z wypadkiem samochodowym, który rzekomo spowodowała w 2022 roku na Hollywood Boulevard; Jej zdjęcie zrobiono w marcu 2023 r

Parker twierdzi, że wypadek spowodował „poważne obrażenia szyi i pleców” jego klientki i że ponosi koszty leczenia w wysokości około 140 000 dolarów.

Prawnik powiedział, że złożył w Tisdale wniosek o kwotę 600 000 dolarów, ale ponieważ wniosek został odrzucony, skierowano sprawę do sądu.

W międzyczasie przedstawiciel Tisdale powiedział gazecie: „Po incydencie nie doszło do żadnej agresji ani wymiany zdań”, obaj wymienili informacje i poszli dalej.

To nie pierwszy dramat samochodowy, z jakim boryka się aktorka.

W 2019 roku na Twitterze oskarżyła reżysera Kevina Smitha o uszkodzenie jej samochodu w drobnym wypadku, a następnie odjechanie bez przeprosin.

Mieszkali wówczas w tej samej okolicy, w poszukiwanych i pięknych Hollywood Hills.

READ  Millie Bobby Brown powiedziała, że ​​Duffers wyszli po Noah Schnapp

„Dziękuję @ThatKevinSmith za podrapanie mojego lusterka w samochodzie i nie zatrzymanie się. Dobra przeprowadzka, sąsiadko!” – napisała.

Kilka godzin później menadżer Clerks zamieścił na Twitterze przeprosiny i wyjaśnienia.

AKTUALNOŚCI: 38-letnia gwiazda High School Musical została pozwana do sądu przez kobietę, która twierdzi, że w wyniku kolizji „poniosła utratę zarobków i wydatków na leczenie”. Tisdale widziano, jak prowadziła w 2007 roku
Yikes: Domniemana ofiara twierdzi, że po incydencie „wyzywała Tisdale” i „narobiła wielkiego zamieszania w związku z całą sytuacją”; Tisdale na zdjęciu w 2019 roku
Wspomnienia mogą być różne: Tymczasem przedstawiciel Tisdale powiedział publikacji: „Po zderzeniu nie doszło do żadnej agresji ani wymiany słów”; Tisdale można zobaczyć w roku 2023

„Przepraszam – jeżdżę po wzgórzach jak Cruella de Mon!” Jednak przestałem przez grzeczność. Potem, kiedy odsunąłem się pierwszy, powiedziałem: „To za wąsy…”

Aktorka najwyraźniej uwierzyła w jego historię i odpowiedziała: „Ha!” Przeprosiny przyjęte.’

Obaj później naprawiają sytuację podczas bezpośredniego spotkania, podczas którego Kevin pisze na Twitterze, że Ashley przyszedł do jego domu i przeprosił.

Pozew ma miejsce po tym, jak Tisdale niedawno lubił świętować swoje urodziny.

Tisdale pokazała swoim fanom zestaw zdjęć z plaży i kilka porad życiowych, gdy w lipcu skończyła 38 lat.

Była gwiazda Disneya pokazała swój wycięty tors w czarnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym i rozpiętych białych szortach.

„W zeszłym roku było wiele niesamowitych chwil” – zaczął zdobywca nagrody MTV Movie Award. „Rzeczy, o których marzyłem, ale nigdy nie myślałem, że są możliwe.”

„Tego się nauczyłem do tej pory. Manifestacja jest prawdziwa, obecność jest najważniejsza, ciężka praca się opłaca, autentyczność wymaga poznania siebie, a to wymaga czasu, obecność dla innych wiele daje, gdy życie cię zaskakuje i robi się ciężko, naucz się lekcji i wznieś się ponad! 38 Życie jest cudowne ☀️’

URODZINKA: Pozew ma miejsce po tym, jak Tisdale obchodziła w lipcu 38. urodziny
Rodzina: Gwiazda High School Musical świętowała ten wielki dzień w Nowym Jorku wraz ze swoim mężem, Christopherem Frenchem (41 l.), i ich córką Jupiter (2 l.).
Roszczenie do sławy: Tisdale zyskała sławę dzięki roli Sharpay Evans w ulubionej przez fanów serii filmów High School Musical w latach 2006–2008; Widziane w sesji promocyjnej w 2006 roku

Gwiazda High School Musical świętowała ten wielki dzień w Nowym Jorku wraz ze swoim mężem, 41-letnim Christopherem Frenchem, i dwuletnią córką Jupiter.

Para jest małżeństwem od 2014 roku.

Tisdale pojawiła się jako Maddie Fitzpatrick w serialu telewizyjnym dla nastolatków The Suite Life of Zack & Cody na Disney Channel, emitowanym od 2005 do 2008 roku.

Następnie dostała rolę Sharpay Evans w ulubionej przez fanów serii filmów High School Musical od 2006 do 2008 roku.

READ  Nowy Porządek Świata i sensacyjny „Indiana Jones” – Deadline