29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian odwiedza więźniów przetrzymywanych w izolatkach

Kim Kardashian odwiedza więźniów przetrzymywanych w izolatkach

wkardamon Kim Kardashian Najbardziej znana jest ze swoich wybryków w swoim reality show, a także z wielu innych interesów biznesowych, ale mało znanym faktem na temat rodem z Kalifornii jest to, że bardzo pasjonuje się reformowaniem systemu więziennictwa w Ameryce.

Obecnie studiuje, aby zdać poprzeczkę, Kardashian Odwiedził nawet byłego prezydenta Donalda Trumpa W Białym Domu w 2018 roku, aby zwrócić się do prezydenta o ułaskawienie Alice Marie Johnson.

Jej ostatnie wysiłki polegały na tym, że spędziła dzień w więzieniu stanowym Pelican Bay w Crescent w Kalifornii, rozmawiając z osadzonymi w izolatkach, aby uzyskać wgląd w wpływ, jaki izolatka może mieć na ich zdrowie psychiczne.

Kim Spędził dzień w więzieniu stanowym Pelican Bay w Crescent w Kalifornii na początku tego tygodnia, jak poinformowało TMZ źródło zbliżone do sprawy.

Kardashian Towarzyszył mu przedstawiciel Tobey’a Maguire’a I Scotta Budnicka, który jest najbardziej znany jako producent wykonawczy serii filmów Kac Vegas. Trio miało również ze sobą ekipę filmową Budnik Wcześniej w 2016 roku wydała dokument o nastolatkach w systemie więziennym.

Historia Kardashian z systemem więziennictwa

To nie pierwszy raz Kardashian Weź udział w amerykańskim systemie więziennictwa. Pomógł influencerowi z byłym więźniem z Tennessee Cyntoia Brown Bezpieczne ułaskawienie i odegrał ważną rolę w wyzwalaniu więźniów m.in Mateusz Karol I Jeffreya Stringera.

fakt, Kardashian Jej zespół prawny pomógł uwolnić 17 więźniów w okresie trzech miesięcy.

READ  AKTUALIZACJE NA ŻYWO: Problemy zdrowotne królowej rosną; Rodzina królewska zbiera się w Balmoral