9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremy Renner publikuje zdjęcie Snow House wracającego do zdrowia w szpitalu: „Missing My Happy Place”

Jeremy Renner publikuje zdjęcie Snow House wracającego do zdrowia w szpitalu: „Missing My Happy Place”

Jeremiego Rennera tęskni za domem.

W poniedziałek 52-letni Renner udostępnił zdjęcie w swojej historii na Instagramie przedstawiające śnieżną scenę w miejscu, które wydaje się być jego rodzinnym Reno w stanie Nevada, z dużą ilością śniegu spiętrzonego wysoko na śnieżnych zasobach, dachach i drzewach w okolicy.

„Tęsknię za moim szczęśliwym miejscem…” Renner napisał w podpisie, będąc jeszcze w szpitalu w trakcie rekonwalescencji po wypadku spowodowanym opadami śniegu na terenie obiektu w Nowy Rok.

Renner został przetransportowany samolotem do lokalnego centrum medycznego 1 stycznia po tym, jak został przejechany przez „bardzo duży sprzęt do odśnieżania”, którego był właścicielem, gdy oczyszczał podjazd i pomagał sąsiadom odśnieżać po obfitych opadach śniegu w okolicy hrabstwa Washoe — powiedział delegat Darren Balaam. w dniach następujących po wypadku.

Jeremy Renner publikuje zdjęcie śnieżnej chaty podczas rekonwalescencji w szpitalu: „Tęsknię za moim szczęśliwym miejscem”

Jeremy Renner/Instagram

Doznał „tępego urazu klatki piersiowej i urazów kości”, zgodnie z oświadczeniem jego przedstawiciela, i następnego dnia przeszedł pilną operację.

Powiązany: Jeremy Renner, który stoi przed długą drogą do wyzdrowienia, jest „przytłoczony, by okazać miłość i wsparcie”: źródło

Rennera, który Swoje 52. urodziny spędził w szpitalu 7 stycznia po raz ostatni udostępnił aktualizację w zeszły piątek, kiedy opublikował wideo, na którym pielęgniarka prowadzi go do pokoju w celu wykonania skanu medycznego na swojej historii na Instagramie.

„Życzę wam wszystkim wyjątkowej nocy” – napisał w klipie.

Jeremy Renner jest obecny, aby uczcić nadchodzącą premierę Marvel Studios "  Sokole Oko

Jeremy Renner bierze udział w długo oczekiwanej premierze „Hawkeye” Marvel Studios w Curzon Hoxton 11 listopada 2021 r. w Londynie w Anglii. Sześcioodcinkowe wydarzenie zadebiutuje 24 listopada na Disney+

Tim B. Whitby/Getty

Źródło zbliżone do Rennera powiedziało People w zeszłą środę Podczas gdy aktor jest coraz lepszyCzeka go „długa droga do wyzdrowienia”.

„Jeremy robi pozytywne postępy” – kontynuowało źródło, powtarzając odczucia siostry Rennera, Kim, która również powiedziała PEOPLE, że Mściciele gwiazda Było to „zniszczenie wszystkich celów postępu”.

READ  Transmisja na żywo „Pięknej i Bestii”: Belle grająca na gitarze to klimat księżniczki, na który zasługujemy

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Od czasu hospitalizacji Rennera zarówno fani, jak i znani przyjaciele — w tym ty Evangeline LilyI Hailee Steinfeld I Chrisa Hemswortha – Masz wszystko Aktor życzył powodzenia W swoim powrocie do zdrowia, z Lilly, 43, Pisanie na Instagramie Że Renner „zawsze był jeden Najbardziej spójni i realistyczni ludzie Spotkaliście się już w Hollywood”.

Źródło powiedziało LUDZIE, że wiadomości uszczęśliwiły serce Rennera, gdy wyruszał w żmudną podróż zdrowienia. „Był przytłoczony okazywaniem miłości i wsparcia” – powiedziało źródło.

Powiązany: Jeremiego Rennera Burmistrz Kingstown Drugi sezon miał swoją premierę podczas rekonwalescencji gwiazdy po wypadku z pługiem śnieżnym

Siostra Kim niedawno powiedziała People o postępach swojego brata: „Jeśli ktoś zna Jeremy’ego, to on jest wojownikiem i nie zadziera”. „Miażdży wszystkie cele postępu. Nie moglibyśmy być bardziej pozytywnie nastawieni do przyszłości”.

Aktor przekazał fanom swoją pierwszą aktualizację 3 stycznia, publikując selfie ze szpitalnego łóżka na Instagramie i dziękując życzliwym za wsparcie. „Dziękuję wszystkim za miłe słowa. 🙏. Jestem zbyt niespokojny, aby teraz pisać. ALE Wysyłanie miłości do was wszystkich. „