30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aquaman 2 otwiera się na całym świecie, a Wonka osiąga kamień milowy;  Szukaj Salaara – ostateczny termin

Aquaman 2 otwiera się na całym świecie, a Wonka osiąga kamień milowy; Szukaj Salaara – ostateczny termin

Warner Bros/DC Aquaman i Zaginione Królestwo Zagraniczną premierę miał w środę, a według liczb do piątku zarobił 40,9 miliona dolarów na 73 międzynarodowych rynkach kasowych. Zapowiada to pełne otwarcie zagraniczne w przedziale 70 milionów dolarów. W ciągu trzech i czterech dni w kraju światowy debiut przekroczy 100 milionów dolarów.

poza, Zjednoczone Królestwo Zadebiutował w czwartek, zarabiając 712 000 dolarów z 11994 ekranów, plasując się na drugim miejscu za utrzymującymi się dobrymi wynikami Wonka. Liczba jest prawie porównywalna światło I 33% mniej niż oryginał AquamanaObydwa zostały otwarte w środę. W piątek wartość Wielkiej Brytanii wynosiła 1,6 miliona dolarów.

Niemcy Jego premiera również miała miejsce w czwartek, zbierając 520 000 dolarów na 589 ekranach i zajmując pierwsze miejsce. Wyniki były ponad dwukrotnie większe niż w dniu otwarcia światłodawniej Cuda (+81%) i Czarnego Adama (+27%) i na równi z Ant-Man i Osa. Jest ich mniej niż 31% Aquamana. Podczas premiery 68% dotyczyło 3D. Uwzględniając zapowiedzi, bieżący stan na piątek wynosi 1,5 miliona dolarów.

W Chiny Na sobotę kwota ta wynosi 23,2 mln dolarów (dzisiejsza część tej kwoty nie jest uwzględniona w powyższej łącznej kwocie międzynarodowej). Film otrzymał ocenę 9 w serwisie Maoyan w porównaniu z 9,3 w przypadku oryginalnego filmu. Maoyan spodziewa się, że ostateczny wpływ na cały film wyniesie 47 milionów dolarów na rynku, który staje się coraz bardziej obojętny na Hollywood i na który w przyszły weekend dołączy wiele krajowych tytułów kończących rok.

Według stanu na piątek pięć największych rynków Aquamana 2 to: Chiny (13,9 mln dolarów), Meksyk (3,4 miliona dolarów), Brazylia (1,9 miliona dolarów), Indonezja (1,9 mln dolarów) i Francja (1,6 miliona dolarów).

Tymczasem WB/Village Roadshow/Heyday Films Wonka Przekroczył granicę 200 milionów dolarów na całym świecie, lądując na 215,8 mln dolarów Podczas piątku. Zewnętrzna część tego jest 151,9 mln dolarów. Czwartkowa kwota 7,1 miliona dolarów na 77 rynkach była porównywalna z tym samym dniem w zeszłym tygodniu.

READ  Twój horoskop na poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r

Jak dotąd znajduje się 5 najlepszych rynków Zjednoczone Królestwo (32,5 miliona dolarów), Meksyk (14,3 mln dolarów), Niemcy (8,7 mln dolarów) i Australii (8,2 mln dolarów). Hiszpania/Japonia (7,6 mln dolarów).