20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nancy Meyers 130 milionów dolarów komedii romantycznych odłożonych na półki w Netflix – Variety

Nancy Meyers 130 milionów dolarów komedii romantycznych odłożonych na półki w Netflix – Variety

Wielki powrót Nancy Meyers do reżyserowania komedii romantycznych jest wstrzymany, a jej nadchodzący film „Paris Paramount” został wstrzymany w serwisie Netflix z powodu problemów budżetowych.

Wiadomość o opóźnieniu projektu pojawiła się po doniesieniach, że gwiazdy z listy A: Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Owen Wilson i Michael Fassbender mieli zagrać w filmie.

Netflix wspierał film, który otrzymał zielone światło w kwietniu 2022 roku i ma cenę ponad 100 milionów dolarów, potwierdza źródło. różnorodny. (Biuletyn branżowy Puck poinformował, że produkcja filmu kosztowałaby 130 milionów dolarów). Nie jest jasne, ile budżetu przeznaczono na zaprojektowanie czystej kuchni, która jest podstawą Kinowego Uniwersum Nancy Meyers.

Netflix odmówił komentarza.

Myers, ukochany reżyser „The Holiday”, „Parent Trap” i „Something’s Gotta Give”, ma napisać, wyreżyserować i wyprodukować na wpół autobiograficzną opowieść o hollywoodzkim byłym, który kończy współpracę. Myers jest żoną reżysera Charlesa Scheera, z którym mają dwoje dzieci, od prawie 20 lat. Jako para zagrali w kilku nagradzanych komediach, takich jak „Szeregowiec Benjamin”, „Baby Boom”, „Ojciec panny młodej” i „Pułapka rodziców”.

Po zdobyciu Oscara jako scenarzystka za Szeregowca Benjamina, Myers zadebiutowała w 1998 roku w filmie The Parent Trap z dwiema Lindsay Lohans w rolach głównych. Sprawdzony hit kasowy, Meyers jest kreatywnym umysłem stojącym za klasykami komedii romantycznych, takimi jak „To skomplikowane” i „Czego chcą kobiety”.

Meyers nie stał za kamerą od szczerego dramatu w miejscu pracy z 2015 roku „Stażysta” z Anne Hathaway i Robertem De Niro, który zarobił na całym świecie 135 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 35 milionów dolarów. Jednak wyprodukowała „Home Again” z 2017 roku, który został napisany i wyreżyserowany przez jej córkę, Hayley Myers Sheer.