23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa powieść Ann Napolitano „Cześć piękna” jest setnym wyborem w Klubie Książki Oprah

Nowa powieść Ann Napolitano „Cześć piękna” jest setnym wyborem w Klubie Książki Oprah

Cała trójka świętowała trójstronną rozmową. Potem Napolitano w końcu wróciła do domu i powiedziała mężowi – który nigdy nie odgadł jej zawodu pisarki, nawet w trudnych czasach – dlaczego tak długo zajęło jej pozbycie się śmieci.

„Ann przyszła w płaszczu i powiedziała:„ Oprah Winfrey właśnie do mnie zadzwoniła na mój telefon ”- wspomina Wilde w e-mailu. „Jej oczy były rozszerzone od adrenaliny, w przeciwieństwie do jej hipotetycznej stabilności. Pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było: „Tak, to ma sens”.

Widział, jak „Hello Beautiful” wyprzedziło Napolitano. Mówiła, że ​​pisanie „Drogi Edwardzie” było jak szczęśliwe wejście do osobnego świata, a potem odejście, kiedy miała na to ochotę. Siostry Padavano przyjęły inne podejście: okupowały Napolitano, domagając się uwagi, przynosząc swoich świętych, kawę i bałagan.

„To było bardzo intensywne doświadczenie” – powiedział Napolitano. „Historia po prostu wyszła ze mnie. To było jak trzymanie się błotnika samochodu, bycie uderzonym przez miasto.”

Napolitano rozpoczął „Hello Beautiful” w kwietniu 2020 r., najbardziej samotnym rozdziale pandemii, czasie strachu i izolacji. Był to również miesiąc, w którym zmarł jej ojciec.

„Nie mogliśmy go zobaczyć, gdy umierał i nie mogliśmy się zebrać, jak wielu ludzi” – powiedział Napolitano. „Próbowałem znaleźć związek i miłość i potrzebowałem tego domu z tymi głośnymi siostrami. Naprawdę czułem, że potrzebuję tej książki.”

Winfrey powtórzyła tę samą wersję. „Czułam się mniej samotna z powodu książek w tym okresie samotności” – powiedziała, opisując, jak „Jako dziewczyna dorastająca w Mississippi i Milwaukee, cały czas czułam się zirytowana i niedoceniana, to były książki – „Drzewo rośnie w Brooklyn”, w szczególności – to sprawiło, że poczułem się połączony ze światem”.

Kontynuowała: „Więc na początku było słowo. Moc słowa, która pomaga zmienić nasze uczucia i wiarę w to, co jest dla nas możliwe? Nie sądzę, żeby było coś poza tym”.

READ  Piosenkarka R&B Ginuwine umiera, nieprzytomna po tym, jak niebezpieczny magiczny wyczyn Criss Angel nie powiódł się

Wytwarzany dźwięk Następna abekaza.