28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Anthony Rizzo ponownie zadaje cios nokautujący Yankees

Anthony Rizzo ponownie zadaje cios nokautujący Yankees

TORONTO – Czwartkowy wieczór, Anthony Rizzo pojawił się, aby zakończyć mecz.

W piątek wieczorem skutecznie zrobił to samo – w piątej rundzie.

Rizzo zmiażdżył Wielkiego Szlema, aby zakończyć ośmiorundową ramkę, gdy Yankees uciekli z 12-3 wygraj z Blue Jays W serii otwierającej w Rogers Center.

Po tym, jak poszedł w czwartek, Homer dał Yankeesowi Wygrana 2-1 nad ReeseRizzo nie pozostawił żadnych wątpliwości, uderzając rondem swojego napastnika przeciwko Blue Jays, uderzając go około 435 stóp na powierzchnię, twarzą do drugiego pokładu na prawym polu. To dało Yankees prowadzenie 10-1 w piątym inningu, ale strzelili ósme zwycięstwo z rzędu na lodzie.

„To rodzaj wsadu” – powiedział dyrektor Aaron Boone.

To był szósty występ Rizzo u siebie w ostatnich 13 meczach, w których kontynuował uderzanie piłki aż do czerwca. W swoich pierwszych 20 meczach zdobył dziewięć home runów, a przed ostatnią dobrą passą trafił tylko dwa w 30 meczach.

Anthony Rizzo świętuje na Yankees po wygraniu Wielkiego Szlema.
Obrazy Getty

Rizzo, który wypadł 2 na 3, uderzając w boisko i chodząc nocą, ostatnio dość dobrze uderza piłkę, nawet jeśli nie jest w formie. W ciągu ostatnich 14 gier osiągnął 0,291 (16 za 55) z 0,989 OPS i 18 RBI.

„To po prostu odpływa i odpływa w sezonie” – powiedział Rizzo, który również ma 8 na 14 z dwoma strzelcami w środku w tym czasie. „Po prostu pracuję nad załamaniami i zawsze staram się znaleźć właściwe miejsce… Kiedy dostaję trafienia na boisku, czuję, że bardzo mnie zamykają, po prostu pozostając przy piłce”.

Rizzo z pewnością otrzymał cios w lewe udo, prowadząc w decydującym, piątym meczu w piątek.

Później w kadrze Blue Jays celowo chodzili z Aaronem Judge, aby załadować bazy z Joshem Donaldsonem, który ją uderzył. Ale Rizzo nie pozwolił im zejść z haka, usuwając wiszącą podkręconą piłkę Trevorowi Richardsowi w swoim szóstym majorze i trzecim home runie dla Yankees.

READ  Chris Middleton z Bucks odrzucił opcję gracza za 40,4 miliona dolarów, źródła podają: Co to oznacza dla Milwaukee
Anthony Rizzo
Anthony Rizzo dał Homerowi potwierdzoną drugą noc z rzędu.
AP

„Przepisy załadowane, przejdź się Gadji Road i po prostu tam, gdzie chcesz – wszyscy chcemy, aby płacili za każdym razem, gdy ktoś celowo idzie” – powiedział Rizzo. „Ale rok [Judge] Mamy, po prostu chcemy zawsze mieć jego plecy. Wielkie szlemy to najlepszy sposób, w jaki możesz to zrobić.

Po obejrzeniu bijatyki Rizzo w maju z ukośnikiem .167/ .268/ .313, Boone jest szczęśliwy, że może wrócić do rytmu.

„Było dobrze, bo szlifuje tam cały miesiąc” – powiedział Boone. „Nadal miał kilka wielkich hitów, ale przebijał się. Miło widzieć, że w ciągu ostatniego tygodnia lub dziesięciu dni naprawdę zaczął – jakość jego powołania naprawdę się poprawia.”