24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 US Open TV Harmonogram, zasięg, transmisja na żywo, oglądanie online, kanał, godziny zwiedzania Brookline Golf

2022 US Open TV harmonogram, zasięg, transmisja na żywo, oglądaj online, kanał, godziny wycieczek golfowych w The Country Club

Trzecie duże mistrzostwa sezonu 2022 w golfa pojawiły się w obliczu kontrowersji, które szalały za kulisami. Jednak USGS zapewniło, że jak najmniej wiatru zostało usunięte z żagli podczas pierwszej imprezy, gdy zawodnicy US Open w 2022 r. zaczęli stawić czoła The Country Club. Po raz pierwszy od 1988 roku w Brooklynie w stanie Massachusetts ukoronowano mistrza kraju, a niektórzy z czołowych pretendentów grają z wielkim rozmachem do trzeciej rundy.

Mistrz Masters Scottie Scheffler A Gorący wysiłek podczas drugiej dziewiątki w piątek wejść w spór. Schaeffler zamierza zostać szóstym golfistą, który w tym samym sezonie wygrał tytuły Masters i US Open. Nie był jednak faworytem do rozpoczęcia turnieju. Taką ocenę otrzymał Rory McIlroy, który po obronie tytułu w RBC Canadian Open znalazł się goręcej niż ktokolwiek inny na boisku.

McIlroy wykorzystał swój impet Otwierając grę w The Country Club z wynikiem 67 i po trudnym piątkowym starcie z podwójnym bogey w czwartej lidze, Byrdie strzelił na trzech z ostatnich siedmiu dołków, aby zakończyć z wynikiem 69 i usiąść tylko jednym uderzeniem. Ołów – to samo stanowisko, na które wszedł dzisiaj. Jeśli Rory wykona swoją pracę w ten weekend, wygra swoje pierwsze poważne mistrzostwo od 2014 roku.

Colin Morikawa wyszedł i miał najlepszy piątek ze wszystkich z wynikiem 4 do 66, bez skradania się na ostatnich 14 dołkach dnia, aby objąć prowadzenie 36-dołkowe. Dołącza do niego Jon Ram, który wspiął się w tabeli liderów, który strzelił gola dla Eagle w dniu 14, zdobywając wynik 3 poniżej 67 i siedzi jeden strzał za Morikawą obok McIlroya, Beau Huslera, Aarona Weissa i Haydena Buckleya.

Tymczasem człowieku Większość nagłówków jest publikowana Wkraczając w tydzień, Phil Mickelson, przegapiłem cięcie Razem z rojem innych gwiazd.

Podczas gdy udział w US Open może być świetną zabawą, samo oglądanie golfa na największych etapach gry jest niesamowitą frajdą każdego roku. Na CBSSports.com z przyjemnością przedstawiamy kompleksową relację z US Open przez cały tydzień.

READ  Ronald Akuna Jr. objął prowadzenie u siebie w dziesiątym zwycięstwie Bravesa z rzędu

Wystarczy o tym porozmawiać. Oto jak oglądać jak najwięcej US Open w ciągu tygodnia. Pamiętaj, aby trzymać się CBS Sports dla Relacja na żywo podczas trzeciej rundy Przez cały trzeci kierunek w roku.

Wszystkie czasy są orientalne

Runda trzecia – sobota 18 czerwca

Czas rozpoczęcia trzeciej rundy: 10 rano

Transmisja na żywo z US Open: Od 10:00 do 20:00

  • Relacja z trzeciej rundy – od 10:00 do 12:00 w Dzień Pawia
  • Kolekcje Premium – 11:00 na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open
  • Polecane dołki (11-13) – 12 w południe na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open

Relacja telewizyjna: Od 12 do 20 w NBC, fuboTV (Wypróbuj za darmo)

Runda 4 – niedziela 19 czerwca

Czas rozpoczęcia czwartej rundy: 9 rano

Transmisja na żywo z US Open: Od 9:00 do 19:00

  • Relacja z 4 rundy – 9-10 rano w Pawilonie
  • Kolekcje Premium – 10:00 na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open
  • Polecane dołki (11-13) – 11:00 na USOpen.com, aplikacji mobilnej US Open

Wczesne relacje telewizyjne: 10:00 do 12:00 w sieci USA, fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Relacja telewizyjna:
Od 12 do 19 w NBC, fuboTV (Wypróbuj za darmo)