15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Colin Morikawa wspiął się na szczyt tabeli liderów US Open z wynikiem 4 do 66;  Po dwóch rundach zremisował z Joelem Dahminem

Colin Morikawa wspiął się na szczyt tabeli liderów US Open z wynikiem 4 do 66; Po dwóch rundach zremisował z Joelem Dahminem

Brooklyn, Msza – Per Colin Morikawa A jego kolejne lata zdobywania specjalizacji to A Joel Dahminktóry zaledwie cztery lata temu miał przyjemność zagrać w jedną grę.

Jan Ram Jest panującym mistrzem US Open, jednym strzałem na prowadzenie. Będzie grał w ten weekend w The Country Club z Hayden Buckleyktóry studiował grając w Missouri, ponieważ myślał, że po studiach będzie musiał znaleźć pracę.

Dziesiątki graczy oddzielonych dwiema kulami w weekend to trzech najlepszych graczy w światowych rankingach i czterech z siedmiu najlepszych graczy: Mistrz Masters Scotty SchefflerŁucznik, Rory McIlroy i Morikawa.

„Myślę, że to wspaniałe dla golfa, że ​​są tam najwyżej oceniani i najlepsi gracze, zwłaszcza w turnieju, w którym naprawdę najlepsi wygrywają” – powiedział Ram.

Zawiera również dwóch debiutantów w PGA Tour i dwóch graczy, którzy nigdy wcześniej nie wygrali Tour.

Rzeczywiście, ten US Open ma coś dla każdego. Ona po prostu nie ma Phil MickelsonKto nie trafił w cięcie ośmioma strzałami.

Morikawa szukał czegoś w swojej grze i zamiast tradycyjnego wyblaknięcia znalazł „rysunek dziecka”, co w Brookline działało pięknie. Zrównał się z niskim wynikiem w mistrzostwach z piątku z wynikiem 4 poniżej 66, co dało mu udział w prowadzeniu z Dahminem, który przeżył raka i wszystkimi innymi popularnymi w golfie.

Ram starał się nadążyć za Eagle i serią wielkich hitów, które wydawały się równie cenne. Ram miał 67 lat i jednym strzałem znalazł się w pięcioosobowej grupie. Wśród nich znalazł się McIlroy, który wygrał Canadian Open, który uderzył w tył dziewiąty z trzema gońcami na ostatnich czterech dołkach za 69.

Nie można przeoczyć Schaefflera, gracza nr 1 na świecie, który wystrzelił na poziomie 5 green 14 dla Orła, który wprowadził Teksańczyków z powrotem do miksu z wynikiem 67. Był dwa razy za nim. .

READ  Podsumowanie 12. tygodnia NFL: szybkie wskazówki dotyczące futbolu fantasy z meczów z okazji Święta Dziękczynienia | Wiadomości, rankingi i prognozy dotyczące fantasy football

Morikawa, Ram i Schaeffler wygrali cztery z dziewięciu głównych zespołów. Jest też McIlroy, który samodzielnie ma cztery kierunki, ale żadnej od 2014 roku.

„To US Open” – powiedział Morikawa. „Ostatnie kilka dni jest dla mnie ogromnym wzmocnieniem pewności siebie w ten weekend i mam nadzieję, że jakoś uda nam się trochę oderwać”.

Ideą US Open jest wyłonienie najlepszych graczy. Niektóre z nich wymagają wprowadzenia do rywalizacji o wielkie mistrzostwa w ten weekend.

Zacznij od Dahmeda, który nigdy nie zostanie oskarżony o poważne traktowanie siebie, nawet jeśli poważnie traktuje swoją grę. Rozważał rezygnację z 36-dołkowych kwalifikacji dwukrotnie w zeszłym tygodniu, przed ich rozpoczęciem i po pierwszej rundzie.

Ale trzymał się tego i w piątek ma 68, grając w ostatnim secie Raidu po raz pierwszy. Do Morikawy dołączył w wieku 5 lat poniżej 135 lat.

„Nie gramy jutro do 3:45″ – powiedział Dahmin. „Zazwyczaj muszę wracać do domu o piątej na kolację”. „Więc na pewno będzie inaczej”.

Pierwsza grupa zastrzelona z tyłu obejmuje Buckleya, który nie był na US Open, dopóki nie osiągnął 20 stóp w play-off, aby zająć ostatnie miejsce w swoich play-offach 11 dni wcześniej.

Zanikał, jak wielu innych, z trzema bogeyami podczas pięciodołkowego odcinka wokół zakrętu, kiedy wrócił na tor. Ptaki w ostatnich dwóch slotach ponownie dały mu 68.

Również w 136 były Aaron Mądry, z jednym zwycięstwem w PGA Tour i nic lepszego niż remis o 17. miejsce w poprzednich dziewięciu głównych kierunkach; A Bo Hauslerktóry zadebiutował w klubie olimpijskim jako nastolatek w 2012 roku, ale od tego czasu jest niespotykany w majors.

Były to przykłady, że US Open dla wszystkich nie kończy się tylko na zakwalifikowaniu się do prawa do rozegrania najtrudniejszego testu w golfie.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.