23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 2. rundy w The Country Club

2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 2. rundy w The Country Club

Druga runda, 3 do 67 lat, poprowadziła numer jeden na świecie, Scottiego Schefflera, do wspólnego prowadzenia w 122. US Open, gdzie rozpocznie się popołudniowa fala. Wychodząc z bramek w piątek, Teksańczycy zapalili się w środkowej dziewiątce i rozegrali czterodołkowy odcinek w 4 dołkach, przerywany orłem w 5-14.

Schaeffler odnajduje teraz swoje nazwisko obok Nicka Hardy’ego, który podpisał kontrakt na rundy 69-68. Czterech innych mężczyzn znajduje się na szczycie tabeli liderów i nie rozpoczęło jeszcze drugiej rundy, w tym czterokrotny główny mistrz Rory McIlroy. Po skutecznym obronie tytułu w RBC Canadian Open, Irlandczyk z Północy był praktycznie bezbłędny w drodze do pierwszej rundy bez skradania się… przez 17 dołków.

McIlroy będzie chciał wyprzedzić Schaefflera solidną drugą rundą, a także kilkoma trafieniami za nim. Jon Ram, Colin Morikawa, Will Zalatores i Max Homa zdołali zagrać czerwone postacie podczas swoich pokazów w czwartek i mają nadzieję na więcej tego samego tego popołudnia. Mając tak wiele emocji, które dopiero się rozwinęły, ci giganci gier z pewnością zdobędą te mistrzostwa.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Wycieczka 2 razy koszulka I nasza pełna Przewodnik po programach US Open TV.

READ  Nowicjusz „Stud” Puka Nacua ustanawia rekord dzięki 15 trafieniom podczas porażki Rams z 49ers