4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Liverpool, Real Madryt i najlepsi współczesna gra | piłka nożna

To finał wielkiego pucharu, kochanie

Po sezonie, który z każdym mijającym tygodniem stawał się coraz bardziej niezwykły, wszystko sprowadza się do tego. Dwie drużyny napędzane poczuciem przeznaczenia walczą o ogromną nagrodę we wspaniałej nowoczesnej katedrze piłkarskiej; Szkoda tylko, że ktoś musi stracić. Jednak kiedy The Fiver przesłał swoją 3000-wyrazową kompozycję w Finale Suplementu League Two do The Man, została ona do nas przysłana w tysiącu kawałków, a skrawki ułożone na tym, co przechodzi na biurko, przeliterowały dwa słowa: BIG CUP.

A jeśli ten manewr otwierający jest bardziej telegraficzny niż karta Hollywood Tevie Mbe, sobotnia nocna rozgrywka w Paryżu zapowiada się mniej przewidywalnie. Liverpool zacząłby jako faworyci, ale Real Madryt pokazał, że potrafi zniszczyć starannie skonstruowany projekt Big Cup w 90 sekund, nie mówiąc już o 90 minutach. Po coraz bardziej dramatycznym powrocie późno w meczu z Paris Saint-Germain, Chelsea i Manchesterem City, spodziewaj się, że Karim Benzema wyjdzie z późnym zwycięzcą w połowie Liverpoolu.

Tak więc, jeśli jesteś fanem, który uwielbia rozpowszechniać liczbę „UCLs” dla wybranego zespołu we wszystkich dostępnych mediach społecznościowych, tak jakbyś w jakiś sposób przyczynił się do tego w użyteczny sposób, oto kilka opatentowanych analiz Fiver Analytics dla Ciebie. Liverpool może wejść do siedmiu wielkich pucharów, wynieść ich na ten sam poziom co Milan – ale co ważniejsze, zepsuć ponury przepływ tego „wygraliśmy” [x] Hymn Timesa. Madryt, oczywiście, wygrał 13 – nie żeby lubili o tym mówić. Zgadza się, Piątka drwi z drużyn za zdobywanie wielkich pucharów. Ale co tam jest?

The Fiver: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail o piłce nożnej.

Obie drużyny zasłużyły na swoje miejsce i obie są prowadzone przez dziekanów, którzy są uwielbiani we współczesnej grze. Jestem Carlo AncelottiDysk taktyczny do gry n Może to oznaczać rozmowę z Luką Modric i teatralne uniesienie brwi – ale hej, to działa. Jeśli chodzi o Jurgena Kloppa, pozostaje on trenerem, który wygrał Wielki Puchar i prawdopodobnie utrzymuje wysokie morale Weekend na zbudowanie zespołu – Tuż za nim podążał Roberto Di Matteo. Dla tych, którzy mogą wskazać, że to tylko powtórka z finału z 2018 roku i że w sześciu z ostatnich dziewięciu finałów Big Cup wystąpił przynajmniej jeden z tych klubów – słuszna uwaga. Ale znowu jedna z tych drużyn przegrała u siebie w grupach z szeryfem Tiraspolem. Drugi zakwalifikował się dzięki ostatniemu wyrównaniu z głową przeciwko West Bromwich Albion. przez bramkarza. Pech, Mansfield i Port Vale – to prawdziwa słaba historia weekendu.

Cytat z dzisiaj

„Było wiele mrocznych dni i będą w przyszłości, ale czułem się gotowy, aby być w stanie poprowadzić swoją drużynę i zawodników” – trener Vale, Daryl Clark Powrót po rodzinnej żałobie W tym roku, gdy przygotowuje się do przewiezienia ich na Wembley w sobotę.

Daryl Clark z Doliny.
Daryl Clark z Doliny. Zdjęcie: Christopher Tommond/The Guardian

pięć liter

„W ciągu kilku godzin od uprzejmego wpisania mojego listu Wczorajsza gorączkaKanadyjska piłka nożna odwołała mecz towarzyski z Iranem. Wiedziałem, że jesteś globalną siłą w światowym futbolu, ale to po prostu niesamowite” – Alan Etherington.

„Co ciekawe, pozew Norwich określił jego zespół jako przeciętny (Wczorajsze wiadomości, drobiazgi i bobsleje). Myślę, że gdyby przeciętnie doszli do szczytu, nadal byliby w Premier League” – Dominic Dawson.

Ostatnie męty „Clap for Money on TV” (Pięć przekazujących wiadomości). Wystarczy obejrzeć Antiques Roadshow, aby zrozumieć aplauz dla pieniędzy. Niska wartość nie spotyka się z aplauzem obecnej widowni, duża wartość otrzymała wiele oklasków… Ale nikt nic nie zrobił, po prostu otrzymali wiadomość o dużej części pieniędzy z nimi związanych. Dobra robota! Fani Newcastle mogą zrozumieć ten pomysł.” – Paul Sanderson.

Jak John McKay (Wczorajsze wiadomości), nie mogę uwierzyć, że schylam się do napisania listu do Piątki. Zwłaszcza, że ​​tak naprawdę nie mam nic do powiedzenia. Trochę jak Piątka” – Steve Mintz.

Wyślij swoje wiadomości na adres the.b[email protected]. I zawsze możesz tweetować The Fiver przez Umieść tweeta. Dzisiejszym zwycięzcą z naszym bezcennym przesłaniem jest… Dominic Dawson.

Zalecane słuchanie

Słuchaj najnowszych wiadomości Tygodnik Piłkarski Extra. A kiedy tam jesteśmy, Max, Barry i oddział kapsuł wracają w trasę. Bilety na koncerty w czerwcu i lipcu dostępne są tutaj.

Wiadomości, bit i pop

Wygląda na to, że Sadio Mane też może być zostań w Liverpoolu po wszystkim. „Wróć do mnie w sobotę, a dam ci najlepszą odpowiedź, jaką chcesz usłyszeć, jasne” – zadrwił. „Jest wyjątkowy. Dam ci wszystko, co chcesz usłyszeć w następnej kolejności.

Sadio Mane z wielkimi kapeluszami w drodze do Paryża.
Sadio Mane z wielkimi kapeluszami w drodze do Paryża. Zdjęcie: Olly Scarf/AFP/Getty Images

Forest Green uważa, że ​​ich podejście do kuszącego menedżera Iana Burchnalla z Knotts County jest Jeden w Watford Eye. „Pokazaliśmy sobie, jak ruchy w piłce nożnej można wykonywać dobrze i ponad planszą” – powiedział krzykliwy szef Dale Vince.

Innym trenerem spoza ligi jest Pete Wilde, który zamienił Halifaxa na występ w League Two Barrow.

Kapitan Anglii Harry Kane rozpoczyna swoją przemowę w nocnym talk show Jimmy’ego Fallona w Nowym Jorku. „Mamy świetny zespół, naprawdę dobrych graczy, naprawdę dobrego trenera i naprawdę dobrze zbudowaliśmy na te Mistrzostwa Świata i naprawdę nie mogę się tego doczekać” – powiedział, nadając jej stary wygląd stosunkowo pusty tłum. „Mam nadzieję, że będę mógł spróbować pobić ten rekord goli, kiedy tam będziemy”.

Badoom-tish.
Badoom-tish. Zdjęcie: Bank zdjęć NBC/NBCU/Getty Images

Ten wysoki skowyt, który możesz wykryć, to ciągła kłótnia Pomiędzy francuskimi i hiszpańskimi strojami piłkarskimi przekształcił cały biznes Kylian Mbappé. Kiedy Lionel Messi, Sergio Ramos i inni opuścili Doric – z wyboru – w zeszłym roku, zamiast zostać rozpoznani [greatness]skomentowała ich wiek i opisała Dorinę jako „jak liga legend, biorąc pod uwagę wiek niektórych graczy”, powiedział Vincent Labron z LFP w liście do swojego odpowiednika Javiera Tebasa. „Teraz wydaje się, że lekceważące oszczerstwo skierowane przeciwko Mbappe, powszechnie znanemu jako jeden z największych graczy na świecie i który nie dołączył do twojej ligi, zostało przez niego wybrane, pomimo otrzymania podobnej oferty”.

A w rosnących wiadomościach męskich Rio Ferdinand i John Terry walczyli ze sobą na Twitterze Abomination, zamykając poprzedni ranking najlepszych defensorów Premier League – z nim na pierwszym miejscu, a Terry na piątym. To zbyt nudne, żeby iść dalej.

Czy nadal chcesz więcej?

Chcesz wiedzieć, gdzie zostanie wygrany i przegrany finał wielkiego pucharu? następnie Pożyczam Jonathanowi Wilsonowi twoje oczy [he’s written a tactical breakdown, he’s not gone serial killer – Fiver Ed].

oto jesteśmy.
oto jesteśmy. Kompozyt: Getty, shutterstock

Karen Karne Przed meczem Liverpool vs MadrytPodczas gdy Philip Lam przedstawia swoje pomysły W wielkiej grze.

Ibrahim Konate, zawodnik Liverpoolu Andy Hunter mówi O swoim pragnieniu powrotu do Paryża i wysłuchaniu pana Lowe z Thibaut Courtois. Tymczasem Steve McManaman ujawnia, że ​​najbardziej lojalny jest dla niego Liverpool. ohyda!

To może być całkiem weekend, jeśli jesteś pod wpływem perswazji Huddersfielda, Raporty Aarona Mocy.

w przeciwnym razie Ostateczna recenzja angielskiej Premier League 2021-22, tym razem według selekcji Prognozy przedsezonowe.

A jeśli to twoja sprawa… Możesz śledzić Big Website na Big Social FaceSpace. A INSTACHAT, RÓWNIEŻ!

READ  New York Jets wypełnia ogromną potrzebę obrony przed podpisaniem CBDG Red