30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aktualizacje dotyczące Jaire Alexander, Keenan Allen i innych

Aktualizacje dotyczące Jaire Alexander, Keenan Allen i innych

Nadszedł czwarty tydzień sezonu NFL, a zespoły nadal oceniają kontuzje swoich zawodników przed czasem gry.

49ers San Francisco zadał kolejny cios w swoim ataku, z wchodzącą lewą gwiazdą Trent Williams Oczekuje się, że nie będzie już od czterech do sześciu tygodni z powodu kontuzji kostki. plecy drogi poeto! Skończy mu się czas po tym, jak grał w MCL przeciwko Denver Broncos. New York Giants również stracili kluczowego ofensywnego gracza po szerokim przyjęciu szterling pasterz W poniedziałek zerwał AFC Champions League przeciwko Dallas Cowboys, kończąc sezon.

Byłoby to Patriot z New England bez rozgrywającego Mac Jones, który w zeszłym tygodniu doznał skręcenia kostki w meczu z Baltimore Ravens. weteran Brian Hoyer Wystartuje w niedzielę przeciwko Green Bay Packers. Przegrał 11 kolejnych startów.

Z bardziej pozytywnych wiadomości, rozgrywający New York Jets Zach Wilson Oczekuje się, że w niedzielę rozegra swój pierwszy mecz w 2022 przeciwko Pittsburgh Steelers. Wilson nie gra od pierwszego meczu przed sezonem z rozdarciem łąkotki i siniakiem w prawym kolanie.

Reporterzy NFL Nation mają więcej informacji na temat kluczowych graczy wchodzących w weekend:

Szybkie linki:
harmonogram | Wykresy głębokości | Wybierz centrum

infekcja: kolano

Patterson jest oficjalnie wymieniony jako podejrzany w raporcie kontuzji zespołu, ale powiedział w piątek ESPN, że planuje grać przeciwko Cleveland Browns.

„Czuję, że będę grał w każdą niedzielę, bez względu na sytuację” – powiedział Patterson. „Planuję zagrać w niedzielę i wszyscy wiemy, że taki jest plan”.

Patterson, wiodący trzeci biegacz NFL, nie trenował w środę ani czwartek i został wymieniony jako „odpoczywający zawodnik/kolano”. Wrócił na treningi w piątek, trenował w ograniczonym zakresie i został wymieniony jako podejrzany o kontuzję kolana.

Trener Arthur Smith powiedział w piątek, że Patterson „wygląda dobrze”, ale w sobotę oceni sytuację Pattersona.

READ  Wyniki Texans vs. Colts, najważniejsze wydarzenia, aktualności, nieaktywne i aktualizacje na żywo

– Michael Rothstein


infekcja: kostka

Stanley, oficjalnie wymieniony jako podejrzany, powiedział, że jest „naprawdę bliski” powrotu po przegranej 31 z ostatnich 32 gier. Dzień odpoczynku udzielono w piątek po całkowitym treningu przez ostatnie dwa dni. Kruki mogą korzystać z terapii lewostronnej All-Pro 2019 w celu ochrony Lamar Jacksonślepa strona. Jeśli Stanley nie będzie mógł grać, Baltimore przełączy się na nowicjusza w czwartej rundzie Daniel Valle zablokować von miller.

– Jamison Hensley


infekcja: Czwórka

Poza niepowodzeniem, McCaffrey powinien być w stanie wyjechać w niedzielę po opuszczeniu środowych i czwartkowych treningów. McCaffrey wrócił do treningów w piątek w ograniczonej roli, trener Matt Rolle powiedział, że jest „optymistyczny”, jego gwiazda będzie gotowa, McCaffrey nie wskazał, że nie będzie gotowy i powiedział: „Czuję się świetnie”.

– David Newton


infekcja: kolano

Nazwijmy to dwójką. Wygląda na to, że Gallup zadebiutuje w zeszły poniedziałek przeciwko New York Giants, ale chciał mieć trochę czasu, aby poczuć się dobrze przed powrotem. Ma za sobą kolejny tydzień pełnego treningu, chociaż Kowboje w tym tygodniu w ogóle nie byli w ochraniaczach. Gallup powiedział, że musi usunąć przeszkodę psychiczną w powrocie z operacji. Wygląda na gotowy do gry przeciwko Waszyngtonowi, ale trafi do składu w oparciu o liczbę niespodzianek. Nie dadzą mu od razu pełnego zestawu sztuk Noe Brown Będzie kontynuowany jako przyszły numer 2, a Gallup zobaczy coś w rodzaju sytuacyjnej roli. ciasny koniec Dalton Schultz Zmierza również we właściwym kierunku, aby grać po tym, jak opuścił mecz Giants z powodu skręcenia kolana. W praktyce nosi ortezę i, podobnie jak Gallup, może mieć ograniczoną liczbę uderzeń, dopóki nie wróci w pełni.

– Todd Archer


infekcja: pachwinowy

Zapasowy rozgrywający Patrioty Brian Hoyer Może być trochę łatwiej, jeśli najlepsza ochrona graczy nie jest włączona. Alexander wycofał się z zeszłotygodniowego meczu w Tampa Bay, przez cały tydzień nie robił zbyt wiele na treningach i jest kwestionowany w niedzielę. Posłaniec Douglasa Po uderzeniu Aleksandra przeniósł się z włazu na zewnątrz i Kazeina Nixon w gnieździe.

READ  2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w rundzie 4 w Augusta National

– Rob Damofsky


infekcja: za

Leonard jest po raz pierwszy wątpliwy w tym sezonie po tym, jak został pominięty w poprzednich trzech meczach. Powrót do zdrowia po pozasezonowej operacji kręgosłupa Leonarda trwa, ale w tym tygodniu sytuacja się odwróciła.

– Minęły trzy dobre dni, a on wciąż robi postępy – powiedział trener Frank Reich. „Więc zobaczmy, jak zareaguje”.

Jeśli Leonard gra, Colts mogą rozważyć ograniczenie jego strzałów. „Pierwotnym pomysłem było to, że prawdopodobnie powinien zacząć liczyć liczbę prezentacji, ale nie chcesz się ograniczać. Musisz po prostu brać to dzień po dniu, przypadek po przypadku i w pewnym sensie dopasować się do swoich postępów”. powiedział Reich.

infekcja: przywiązany

Buckner ma wątpliwości i został poważnie ograniczony w tym tygodniu. Ale jego historia gry z kontuzją sugeruje, że znajdzie sposób na pojawienie się w niedzielę. Buckner opuścił tylko jeden mecz z powodu kontuzji w swoich siedmiu sezonach.

infekcja: kostka

Wolny start Aman Colts opuści niedzielny mecz ze skręconą kostką, co prawdopodobnie wpłynie na wybór w siódmej rundzie Rodney Thomas II podczas imprezy. Thomas zagrał dobrze w zeszłotygodniowym meczu po tym, jak Blackmon opuścił rozgrywkę i zaimponował trenerom.

– Stephen Holder


infekcja: ścięgna podkolanowe

Allen doznał kontuzji ścięgna podkolanowego w 1 tygodniu, był nieaktywny w 2 i 3 tygodniu i pozostanie na uboczu w niedzielę, kiedy Chargers zagrają z Teksańczykami. Wcześniej w tym tygodniu trener Brandon Staley wyraził rosnące przekonanie, że Allen wróci w czwartym tygodniu, ale w piątek powiedział, że weteran „coś poczuł” podczas indywidualnych treningów, więc został pominięty.

– Lindsey Terry