17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lakers chcą, aby Russell Westbrook został zdegradowany do ławki, ale Frank Vogel jak dotąd opierał się, mówi raport

Lakers chcą, aby Russell Westbrook został zdegradowany do ławki, ale Frank Vogel jak dotąd opierał się, mówi raport

USATSI

ten Los Angeles Lakers Pilnie potrzebujesz jakiejkolwiek iskry. TAk, Dostali wygraną W sobotę Warriors, dzięki 56 punktom LeBrona Jamesa, są najwyższym poziomem w sezonie, ale wcześniej stracili cztery kolejne punkty i 11 z ostatnich 14 punktów.

Bez LeBrona dokonującego swojego nocnego cudu mógłby się ruszyć Russell Westbrook Do ławki mają być ich ostatnie karty do gry?

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPNStarsi gracze Lakers „coraz bardziej naciskają” na usunięcie Westbrooka z pierwszego składu, „ale jak dotąd trener Frank Vogel” opierał się temu ruchowi. Westbrook rozpoczął sobotni wieczór vs. wojownicy Zakończyła z 20 punktami w 9 z 17 strzałów.

Vogel bawił się pomysłem przeniesienia Westbrooka na ławkę i kilka razy w tym sezonie trzymał go z dala od blokad meczowych. Po prostu nie nadaje się do gry w piłkę. Opłaca się 28 procent z 3.

Westbrook to nie jedyny problem Lakersów. Ale to jest sedno tego, co im przeszkadza. Zdobycie go kosztowało ich dużo głębokości, strzelania i obrony obwodowej. Lakers, odpowiedział na prośbę LeBrona Jamesa i Antoniego Davisazmiażdżyć potencjał Przyjaciele Handluj, aby zamiast tego sprowadzić Westbrook.

Oddali wszystko graczowi, który nie jest już zbyt dobry. Przeniesienie Westbrooka na miejsce nie poprawiłoby go; Byłaby to po prostu kwestia odjęcia go od pierwszej jednostki. Powstaje wtedy pytanie: Czy zamknie igrzyska? Jeżeli zawodnik nie znajduje się w początkowym składzie, z pewnością nie zakłada się, że zostanie zamknięty.

Westbrook dał jasno do zrozumienia, że ​​widzi siebie jako nowicjusza i bliższego mu, i nie zgodziłby się z jego degradacją. Vogel jest w trudnej sytuacji. Usunięcie byłej gwiazdy z początkowego składu to delikatna sprawa. Według Wojnarowskiego „w ciągu ostatnich kilku dni między Vogelem a Westbrookiem było kilka napiętych chwil, w tym podczas sesji zdjęciowej zespołu w piątek”.

Zobaczymy, czy Vogel w końcu nacisnął spust na tym etapie. Niewiele pozostało z sezonu, a Lakersom kończy się czas, aby się czegoś dowiedzieć.

READ  Najważniejsze wydarzenia z maratonu bostońskiego: Evans Shebet powtarza tytuł mistrza; Helen Aubry wygrywa swój debiut w Bostonie