19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Agent mówi, że Instagram Live Damiana Lillarda to „tylko zbieg okoliczności” z piosenką Willa Smitha z Miami

Agent mówi, że Instagram Live Damiana Lillarda to „tylko zbieg okoliczności” z piosenką Willa Smitha z Miami

Kiedy gwiazda Portland Damian Lillard był widziany uśmiechając się i śmiejąc się przy dźwiękach przeboju Willa Smitha „Miami” w Instagram Live Friday w 45-sekundowym filmie, który został nagrany. stał się wirusowyNaturalne było zastanawianie się, czy wysyła jakąś wiadomość do Trail Blazers o swoim potencjalnym pragnieniu wymiany do Miami Heat.

Ale jego agent, Aaron Goodwin, zdecydował się zilustrować tę scenę i umieścić ją w kontekście sportowiec w piątkową noc. Lillard, również związany z Goodwinem, jest obecnie na „wakacjach roboczych” w Paryżu i był w klubie, który wybrał DJ, prawdopodobnie po to, by podkreślić swój niepewny i przestarzały status.

„Muzyka była po prostu fartem” – powiedział Goodwin. sportowiec. „Damien okazuje brak szacunku. Nie jest prowokatorem, więc nie zrobiłby niczego, co byłoby niezgodne z jego charakterem. Nie miałby powodu, by to robić. Dlatego się śmiał (na filmie). To zabawny zbieg okoliczności, że DJ nosił To.”

W sumie, powiedział Goodwin, Lillard był na żywo przez około 15 minut. „Miami” to nie koniec, ponieważ DJ zagrał także klasyczną piosenkę Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”, która zawiera tekst „I Wanna Get Hot With Somebody”.

Nie popełnij jednak błędu, żarłoczny apetyt internetu na wskazówki dotyczące stanu umysłu Lillarda zrodził się z bardzo realnej sytuacji.

Przyszłość siedmiokrotnego All-Star Portland była niepewna od jakiegoś czasu i od dawna wiadomo, że jest głównym kandydatem do wylądowania, gdyby zdecydował się poprosić o wymianę. Dodajmy do tego fakt, że wideo pojawiło się zaledwie kilka godzin po drafcie do NBA, kiedy Trail Blazers dodali dynamicznych młodych talentów w postaci Scotta Hendersona i Chrisa Murraya, ale żaden z gwiazdorskich weteranów nie pomógł Lillardowi pożądać, a w społeczeństwie panowało powszechne założenie, że Media podały, że to wideo było przypadkiem rozliczenia Lillarda.

READ  Najlepsze perspektywy poza boiskiem 2023

Jak się okazuje, Goodwin powiedział, że DJ miał na swoim koncie trochę zabawy do późna w nocy.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Soobum Im/USA Today)