27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mets wymienia Eduardo Escobara na Angels za RHP Coleman Crow i Landon Marceaux: Dlaczego doszło do transakcji

Mets wymienia Eduardo Escobara na Angels za RHP Coleman Crow i Landon Marceaux: Dlaczego doszło do transakcji

New York Mets wymienili swojego zawodnika Eduardo Escobara do Los Angeles Angels za Prairie Colemana Crowe’a i Landona Marceau, oba zespoły ogłosiły w piątek. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Escobar był w swoim drugim sezonie z Mets. W 2023 roku pokonał 0,236/0,286/0,409 czterema home runami i 16 RBI.
  • Crow ma ERA 1,88 z 24 rundami rozstawionymi w 2023 roku dla Double-A Rocket City Trash Pandas. Marco ma w tym sezonie 3-6 z Trash Pandas, odnotowując 4,88 ERA z 59 biegami.
  • Wchodząc w piątek, Mets mają bilans 34-40 i zajmują czwarte miejsce w National League East. Aniołowie mają 41-35 lat i zajmują trzecie miejsce w American League West.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Dlaczego Metsowie zdecydowali się na taki ruch?

Od jakiegoś czasu Steve Cohen, Billy Epler i Mets rozmawiają o zbudowaniu trwałego zwycięzcy w Queens. Ponieważ główny klub ligowy ciężko walczył w tym sezonie, a rola Escobara malała, Mets dostrzegli okazję do sprowadzenia kilku mniejszych talentów ligowych i byli gotowi pokryć pensję Escobara przez resztę sezonu, aby to zrobić.

„Anioły miały potrzebę” – powiedział Eppler – „a my mieliśmy trochę nadmiaru”. „To świadectwo Steve’a i jego zaangażowania w ten program. … Nie zdobylibyśmy tych graczy, gdyby Steve nie pokrył pieniędzy.”

(Jest to wyraźna zmiana w stosunku do sposobu, w jaki Mets działali konsekwentnie pod rządami Wilponsa pod koniec ostatniej dekady, kiedy nie zbierali pieniędzy od graczy, których wymieniali).

Nawet jako rezerwowy Escobar był użytecznym zawodnikiem dla Mets – w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zanotował łącznie 897 ataków – więc będą liczyć na kogoś młodszego. Może to być Marc Vientos, który właśnie został wysłany na weekend. – bretoński

Czy to oznacza, że ​​Mets będzie sprzedawcą?

Chociaż czas tutaj jest zaskakujący, jest zbyt wcześnie, aby postrzegać to jako pierwszą sprzedaż miesiąca dla obecnego składu Mets. Aniołowie rozpoczęli rozmowę biznesową ze względu na swoje potrzeby na boisku, a Mets byli gotowi słuchać ze względu na inne opcje wypełnienia roli Escobara.

READ  Franco Harris, NFL Hall of Fame, który złapał „nieskazitelne przyjęcie”, umiera w wieku 72 lat

Nowy Jork ma jeszcze miesiąc na podjęcie bardziej stanowczej decyzji w sprawie planów terminowych. – bretoński

Dlaczego Los Angeles dokonało transakcji

Aniołowie dokonali tej wymiany z powodu wielu kontuzji w ciągu ostatnich 10 dni. Zespół stracił Gio Orchilla na sezon. Anthony Rendon wypadł z powodu obolałego nadgarstka. A Zach Nieto po raz pierwszy zaczął zmagać się z kontuzją skośną. Aniołowie chcieli, aby trzeci sprawdzony biznesmen zaczął w najbliższej przyszłości i działał jako opcja ubezpieczeniowa dla ciężko kontuzjowanego Rendona. Aniołowie desperacko pragną wygrać w tym sezonie i poczuli, że muszą wykonać ruch, aby pozostać w rozgrywkach. – kwiat

Anioły wyglądają jak kupujący w terminie

Utrata Marco i Crowe’a nie jest niezwiązana z Aniołami. Znajdują się w pierwszej dwudziestce potencjalnych potencjalnych klientów. Profil Crow stale wzrastał w organizacji przez lata, odkąd został wybrany w 28. rundzie z wartością powyżej miejsca. Marco ma 4,88 ERA w 59 inningsach w tym roku w Double-A. Aniołowie mają nadzieję, że staną się kupcami w terminie, a ta transakcja wpływa na ich zdolność do pozyskania większej liczby graczy przed 1 sierpnia. – kwiat

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Jon Jones/USA Today)