21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

4 osoby w areszcie po tym, jak kierowca potrącił i przejechał przez tłum w pobliżu pola gwarantowanej stawki przed meczem Chicago White Sox – NBC Chicago

4 osoby w areszcie po tym, jak kierowca potrącił i przejechał przez tłum w pobliżu pola gwarantowanej stawki przed meczem Chicago White Sox – NBC Chicago

Cztery osoby są w areszcie policyjnym po tym, jak osoba prowadząca srebrnego sedana wjechała w tłum pieszych w pobliżu pola gwarantowanej ceny przed meczem White Sox we wtorek wieczorem, pozostawiając co najmniej cztery ofiary w stanie od średniego do krytycznego, poinformowali urzędnicy.

Według chicagowskiej policji incydent miał miejsce o godzinie 18:22 w bloku 300 na West 35th Street, gdzie kibice wchodzili na mecz.

Urzędnicy twierdzą, że kierowca, który jechał na wschód 35th Street, ranił cztery osoby, zanim uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poinformowała, że ​​jeden z rannych, mężczyzna, został rzucony na dach pojazdu i wyrzucony przez szyberdach samochodu, gdy ten uciekał na Dan Ryan Highway.

Władze poinformowały, że ofiara została przewieziona do pobliskiego szpitala i ostatnio była w poważnym stanie.

Policja poinformowała, że ​​dwie inne ofiary, 51-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna, którzy zostali potrąceni przez samochód, zostali zabrani do okolicznych szpitali w stanie krytycznym.

Ranny został również 24-letni mężczyzna, który został przewieziony w rozsądnym stanie.

Według urzędników kierowca uciekł z miejsca zdarzenia i rozbił się na autostradzie Dan Ryan Freeway w pobliżu 45th Street. Kierowca i trzej inni mężczyźni w pojeździe w wieku od 20 do 25 lat powiedzieli podczas wtorkowej konferencji prasowej. Zostali zabrani do pobliskiego szpitala. w rozsądnym stanie, gdzie pozostają w areszcie policyjnym.

„To bardzo niezwykłe, jak na liczbę gier Sox, które się wydarzyły i że coś takiego się wydarzyło” – powiedział Milian, dodając, że poobijany przechodzień był w drodze na mecz.

Milian powiedział również podczas konferencji prasowej, że nie ma powodu, by sądzić, że wypadek był ukierunkowany, i powiedział, że policja bada, czy samochód został skradziony.

Nie podano natychmiast żadnych dalszych szczegółów dotyczących śledztwa. Ta historia zostanie zaktualizowana, gdy pojawi się więcej informacji.

READ  Fanatycy zastępują Adidasa jako oficjalnego partnera w hokeju na lodzie