18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

3M Open head łzy graczy opuszczających PGA Tour, nazywa Saudyjskiego Golfa „bólem”

3M Open head łzy graczy opuszczających PGA Tour, nazywa Saudyjskiego Golfa „bólem”

Zakręcony dzieciak, który wyrobił sobie markę trzy lata temu jako pierwszy zwycięzca 3M Open, nie wróci do Blaine w 2022 roku.

Nie może już nigdy uczestniczyć w imprezie PGA Tour.

W poniedziałek Matthew Wolff był jednym z ostatnich graczy, którzy odeszli Golf w liściachWspierana przez Arabię ​​Saudyjską liga o dużych pieniądzach, która zdominowała dyskusję na temat profesjonalnego golfa. 23-letni Wolf został dodany do turnieju LIV o wartości 20 milionów dolarów w Pumpkin Ridge w Portland w stanie Oregon, pierwszego, który odbędzie się w USA.

„To pieniądze zmienią życie tych facetów; patrzę na ludzi, którzy je wzięli, prawie wszyscy… u schyłku kariery lub w ogóle nie mieli kariery i poniekąd to zrobili”.

Hollis Kavner, dyrektor 3M Open

Wypełniony nową obietnicą ze stanu Oklahoma, Wolf i jego urywany wygląd awansował na 12. miejsce w rankingu w następstwie 3M Open wygrywa w 2019 roku i kolejne sukcesy. Ale wkrótce zaczął zanikać i przeszkadzać, robiąc 10-miesięczną przerwę w 2021 r., Aby poradzić sobie ze swoim zdrowiem psychicznym. Strzelił 15 razy w dwóch rundach Masters w kwietniu, a jego 40. miejsce w Mistrzostwach Podróżników w zeszłym tygodniu było jego pierwszym cięciem od sześciu tygodni. Obecnie zajmuje 77. miejsce na świecie.

„Jestem rozczarowany, że Wolff poszedł w ten sposób”, powiedział w poniedziałek dyrektor generalny 3M Open, Hollis Kavner. Walczy, spójrzmy prawdzie w oczy, postanowił po prostu wziąć łatwe pieniądze i odejść, zamiast walczyć, nie grając dobrze i tak dalej.

„To pieniądze, które zmienią życie tych facetów; patrzę na facetów, którzy je wzięli, prawie wszyscy… u schyłku kariery lub w ogóle nie mieli kariery, i rozumiem, skąd się biorą, ale Nienawidzę tego.”

Wolff od dawna mówi, że zdecydował się dołączyć do LIV Golf i jest jednym z najmłodszych graczy PGA Tour, którzy odeszli. W tym tygodniu na Pumpkin Ridge znaleźli się główni zwycięzcy: Dustin Johnson, Brooks Koepka, Bryson DeChambeau, Patrick Reed i Phil Mickelson. Wszyscy gracze PGA Tour wybierający wydarzenia LIV zostali zawieszeni przez komisarza PGA Tour Jaya Monahana. Niektórzy, jak Johnson, zrezygnowali z członkostwa. Inni, jak Mickelson, nie ustępują.

READ  Westminster Dog Show Live: Trumpet the Bloodhound wygrywa Best in Show

Na drugim końcu tego wszystkiego są wydarzenia, takie jak 3M Open z pulą $7,5 miliona, w którym jego skład zostaje zraniony przez graczy LIV, którzy nie pojawiają się już co tydzień.

„Saudyjska liga golfowa jest uciążliwa”, powiedział Kavner, nazywając ją również „golfem wystawowym” i przewidując jej upadek w ciągu dwóch lat. „Straciliśmy im kilku facetów, ale wygramy długą bitwę. Po 30 latach robienia tego, mam pełne zaufanie do PGA Tour, do tego, co robimy i jak sobie z tym radzimy.”

Wstępna aktualizacja pola wydana przez 3M Open w poniedziałek, zachwalająca głównych zwycięzców Danny’ego Willetta, Jasona Dufnera i Lucasa Glovera, a także 32 graczy z dobrą passą w ciągu ostatnich dwóch sezonów, takich jak Sungjae Im, Tom Hoge z Fargo, Tony Finau i obrońca tytułu 3M Camerona.

Brandon Matthews – znany ze swoich potężnych silników 350 jardów na Korn Ferry Tour – zaakceptował zwolnienie sponsora wraz z byłym amatorem nr 1 Cole Hammerem (obecnie zawodowcem) i Mardi Fishem Ediny. Najbardziej znany ze swoich umiejętności tenisowych, srebrny medalista olimpijski z 2004 roku gra ze wskaźnikiem handicapu powyżej 2,8.

„Chcieliśmy zrobić coś innego”, powiedział Kavner. „Zobaczymy, jak będzie konkurował”. On się nie zawstydzi”.

Kavner zasugerował, że niektórzy z „20 najlepszych graczy” nadal mogą zaangażować się w cykl 21-24 lipca, który odbędzie się ponownie w tygodniu bezpośrednio po British Open. Podobnie jak w przeszłości, Kavner wyczarterował dla graczy transatlantycki rejs i spędził ostatni tydzień w Connecticut, huśtając się na driving range o mistrzostwach podróżników.

Różnica w tym roku polega na liczbie graczy, których umysły są zbudowane, aby przewyższyć 3M Open i wszystkie inne imprezy PGA Tour.

„Czy zgadzam się z ich decyzją biznesową i życiową?”, powiedział Kavner, „Ale nie traktowałbym ich inaczej. Mogę sprawić, by kupili obiad, ponieważ mają wszystkie pieniądze na świecie, ale nie chciałbym, żeby niektórzy z nich odchodzili”.

READ  Warriors awansują do finałów Konferencji Zachodniej, unikając słynnej małej piłki i decydując się na awans