22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Notatki Metsa: Scherzer, Degrom, Miguel

Notatki Metsa: Scherzer, Degrom, Miguel

Obaj Mets znacząco odmienili swoje zdrowienie po kontuzji. Max Scherzer Rehab rozpoczął się od Double-A Binghamton, 3 1/3 inningów i 65 rzutów. To pierwszy mecz Cy Younga o trzykrotny zwycięzca, odkąd w połowie maja doznał slashu.

John Heyman i Mark Sanchez z The New York Post W weekend napisał, że Scherzer może wrócić do gry w wielkiej lidze już w niedzielę. Zobaczymy, czy wróci tak szybko, ale możliwe, że pokona początkowy harmonogram. Klub oszacował jego powrót do zdrowia na sześć do ośmiu tygodni. W ten czwartek minie pięć tygodni od kontuzji. Nawet jeśli Scherzer w końcu zażąda kolejnego odwyku przed powrotem do głównych kierunków, Mets z pewnością powinni być zadowoleni z jego obecnej sytuacji, biorąc pod uwagę początkowe oczekiwania.

Zespół ogłosił, że Jakub Degrom Prowadził sesję treningową mrugnięcia na żywo w Florida Compound (przez Disha Thoussar z New York Daily News). To pierwszy rzut Degroma dla hitterów, odkąd zdiagnozowano u niego reakcję naciągnięcia łopatki pod koniec wiosennego treningu. Czterokrotny All-Star znikał ze stosu przez ostatnie dwa tygodnie i nadal zmierza w kierunku ostatecznego powrotu. Zostanie ustalony dla niego konkretny harmonogram rejestrowania działań w grze, a DeGrom ma wymagać co najmniej trzech odwyk przed powrotem do kopca Citi.

Oprócz Scherzera i deGroma Nowy Jork byłby bez nich Taylor Miguel Przez długi czas. Praworęczny mężczyzna doznał urazu barku i trafił na listę kontuzjowanych w zeszłym tygodniu, a klub ogłosił, że będzie zamknięty z rzucania w całości przez co najmniej miesiąc.

Megill poradził sobie tylko z 5,01 ERA przez dziewięć trafień przed uderzeniem, ale radził sobie dobrze przy 27% uderzających, którzy napotkali wskaźnik chodzenia 6,3%. Rozpoczął wszystkie 27 swoich głównych meczów ligowych, począwszy od zeszłorocznego powołania, ale Mets przynajmniej pomyśleli o wykorzystaniu go do krótszych czarów. Zaproponuj Kena Rosenthala na ten tydzień Pokaz baseballu sportowego że w Nowym Jorku odbyły się wewnętrzne dyskusje na temat możliwości przekształcenia Megill w rolę konfiguratora o dużej dźwigni, gdy Scherzer i deGrom powrócą, aby ponownie dołączyć Carlos CarrascoA Taiguan WalkerA Chris Bassett I dogłębnie dla początkujących David Peterson A Trevor Williams.

READ  Braves spełnia oczekiwania: AJ Smith-Shofer i Horston Waldrep płyną na obiecującej fali

Rosenthal zauważył, że te założenia zostały poczynione przed kontuzją Miguela, co mogło zepsuć wszelkie plany. Wydaje się prawdopodobne, że będzie potrzebował mniej odwyku do pracy, aby odpocząć od niego na początek i być może zwiększyć pokusę takiego ruchu. Tak czy inaczej, Megill nie będzie długo przebywał na skoczni MLB, a nakładające się na siebie wydarzenia bez wątpienia wpłyną na postępowanie klubu. Jest prawdopodobne, że będzie dostępny do terminu handlowego 2 sierpnia, a dane z Nowego Jorku będą badać rynek zarówno pod kątem pomocy przy rozruchu, jak i ulgi w nadchodzących tygodniach.