20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Darmowy NBA Agency Tracker 2022: Zach Lavigne i Bradley Beal uzgadniają umowy Supermax;  Nyxland Galen Bronson

2022 NBA Free Tracking Agency: Zach LaVine dostaje supermax; od Galena Bronsona do Knicksa; Celtics dodał Danilo Galinari

Obrazy Getty

Powstaje NBA Free Agency i rozwija się w szybkim tempie. Od czwartkowego wieczoru drużyny i zawodnicy mogą oficjalnie rozpocząć negocjacje nowych kontraktów. Jednak fani NBA nie musieli długo czekać na ważne wieści. Na kilka godzin przed otwarciem Free Agency Kevin Durant Zlecenie handlowe z dala od Sieci Brooklyńskie. Zlecenie KD wywołuje wstrząsy w całej lidze, a posiadanie jednego z najlepszych koszykarzy w bloku handlowym określi liczbę drużyn w tym sezonie.

Zach LaVine i The Bulls zgodzili się na pięcioletni kontrakt Supermax o wartości 215 milionów dolarów, aby powrócić do Chicago, podczas gdy Bradley Beal osiągnął pięcioletni kontrakt Supermax o wartości 251 milionów dolarów z Wizards. James Harden jest nadal dostępny, ale oczekuje się, że ponownie podpisze kontrakt z 76ers.

Tymczasem Galen Bronson podobno zgodził się na czteroletnią umowę o wartości 104 milionów dolarów z New York Knicks. Ponadto były gracz numer 1 w ogóle może opuścić Deandre Ayton słońca tego lata. Szerszenie Tymczasem Forward Miles Bridges jest ograniczonym wolnym agentem Ale w środę został aresztowany w Los Angeles.

Czy chcesz śledzić ważne decyzje podejmowane przez wolnych agentów w jednym miejscu? CBS Sports oferuje Ci bezpłatny tracker agencji NBA 2022. Śledź najnowsze ruchy poniżej.

2022 bezpłatna agencja śledzenia NBA

READ  Asy nie doceniają eksplozji Liberty w pierwszym starciu Supertimes