27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 Konie Kentucky Derby, rywale, szanse, historia: ekspert, który zdobył 9 dubli Derby Oaks, ujawnia typy

2022 Konie Kentucky Derby, rywale, szanse, historia: ekspert, który zdobył 9 dubli Derby Oaks, ujawnia typy

Kentucky Derby to znacznie więcej niż tylko wyścigi konne, to także imprezowa atmosfera dla uczestników Churchill Downs. Żadna impreza nie byłaby kompletna bez najlepszych przysmaków, dlatego Churchill Downs wydał swoje menu Kentucky Derby 2022. Widzowie na wydarzeniu będą mogli skosztować różnorodnych sałatek, dań i wykwintnych deserów serwowanych przed sobotnim Kentucky Derby 2022. A potem, z pełnymi żołądkami, obejrzą „Najbardziej ekscytujące dwie minuty w sporcie”. Faworytem do wygrania Kentucky Derby 148 jest Zandon, który zajął 10. miejsce i był 3-1 w kursie Kentucky Derby 2022. Inni pretendenci do 2022 roku to Kentucky Derby Epicenter (7-2), White Apario (10-1) i Teby (12-1). Ostatni raz w 2022 Kentucky Derby jest 18:57 ET. Mając tak wiele na uwadze, będziesz chciał Dowiedz się, co ma do powiedzenia SportsLine Jody Demling, zanim przejdziesz do którejkolwiek z Twoich propozycji Kentucky Derby 2022 lub prognoz na wyścigi konne..

Stały element świata wyścigów konnych, który od lat pisze, mówi i obstawia wyścigi, Deming jest w czołówce swoich zakładów na wyścigi konne. Uderzył dokładnie w Wood Memorial w kwietniu. W zeszłym roku osiągnął trafienie co do minuty, trifecta i superfecta na Belmont Stakes. To ten sam zawodnik, który w ciągu ostatnich 13 lat dziewięć razy wygrał Derby Oaks na Churchill Downs. Oznacza to, że miał bilet ze zwycięzcami obu Kentucky Oaks i Kentucky Derby prawie cztery razy w ostatnich 13 próbach.

Co więcej, w pewnym momencie w 2020 roku wybrał zwycięzców sześciu kolejnych wyścigów: Pucharu Arabii Saudyjskiej, Stawki Gotham, Stawki Rebeliantów, Luizjany Derby, Florydy Derby i Belmont Stakes. W piątek przypiął celność do mistrzostw Kentucky Oaks 2022. Wszyscy, którzy podążali za nim w tych wyścigach, są po drodze.

Teraz, po zamknięciu składu Kentucky Derby 2022, Dimming dzieli się swoimi typami i przewidywaniami dla SportsLine. Idź tutaj, aby je zobaczyć.

READ  Jak Blue Jays może poradzić sobie z rynkiem Freddy'ego Freemana

Najlepsze prognozy na Kentucky Derby 2022

Jedna z jego niespodzianek, które Kentucky Derby wybrał w 2022 roku: Zanika Epicentrum, mówiąc, że jeden z najlepszych faworytów ledwo trafia do pierwszej trójki. Epicenter jest jednym z niewielu koni Kentucky Derby 2022, które zdobyły zarówno liczby Beyera, jak i Brisnet wynoszące 100 lub więcej. Jednak drugie miejsce w Epicenter na Lecomte Stakes w styczniu daje ekspertowi trochę czasu na przestój.

„Miałem nadzieję, że będzie gorącym faworytem, ​​abym mógł uzyskać lepszą cenę z moich dwóch najlepszych” – powiedział Dimming dla SportsLine. „Jedynym wyścigiem Epicenter, którego nie ukończył na pierwszym lub drugim miejscu, był Churchill Downs w swoim pierwszym meczu. Wygrał prowadzenie i pościg, a on ma naprawdę dobre liczby prędkości. Widzę, jak zbiera róże, ale jestem udać się gdzie indziej.

Kolejna niespodzianka: Deming jest wysoko na Mo Donegal, mimo że ma dwucyfrowy strzał z daleka i będzie ścigał się z wewnętrznego słupka. Mo Donegal jest jednym z niewielu koni Kentucky Derby 2022, które pokonały Zandona, tak jak zrobił to, wygrywając Remsen Stakes. Był świadkiem ostatniego razu, gdy Mo Donegal pokazał swoją niezrównaną prędkość zamykania, ostatnie trzy ósme mili na Wood Memorial Stakes przebiegł w 35,61 sekundy, aby wygrać ten wyścig.

Każdy koń w Kentucky Derby 2022 miał ostatnie trzy ósme mili w swoim ostatnim wyścigu wstępnym, a Mo Donegal przechytrzył ich wszystkich. W rzeczywistości jego 35,61 sekundy to najszybszy wynik każdego początkującego gracza w Kentucky Derby od 2016 roku. Drugi najszybszy czas podczas tego odcinka był dla Maximum Security na Florida Derby 2019, a koń wygrałby Kentucky Derby, rok wcześniej Jest wykluczony z powodu ingerencji. Mo Donegal jest w swojej własnej lidze, jeśli chodzi o swój ostatni rzut, a mając u boku najbardziej doświadczonego trenera derbów Todda Pletchera, ma dużą wartość w zakładach na Kentucky Derby 2022.

READ  Według doniesień, liderzy debiutantów Brian Robinson Jr. kilkakrotnie strzelał podczas próby włamania

Jak zrobić 2022 Kentucky Derby Picks, zakłady

Zwłaszcza Deming jest w wieczorze, w którym jest dwucyfrowy większy strzał z dystansu, który „świetnie trenował w Churchill Downs” i ma zamiar mocno uderzyć w deskę. Demling dzieli się tym, jakim jest koniem, wraz ze swoją w pełni oczekiwaną tabelą liderów na SportsLine.

Który koń wygra Kentucky Derby 2022? Kim jest ten ogromny słabszy, który musi być? Sprawdź poniżej najnowsze kursy Kentucky Derby 2022 poniżej Odwiedź SportsLine, aby zobaczyć typy Dimminga w Kentucky Derby, wszystkie od eksperta, który zdobył dziewięć podwójnych Oaks Derby i sześć prostych wyścigów..

2022 Konie Kentucky Derby, kursy