28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak obejrzeć dzisiejszy mecz Philadelphia Eagles vs. Kansas City Chiefs

Jak obejrzeć dzisiejszy mecz Philadelphia Eagles vs. Kansas City Chiefs

Dziś wieczorem Monday Night Football kończy 11. tydzień sezonu 2023 meczem, którego nie można przegapić pomiędzy Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs. Poniedziałkowy mecz będzie dziewiątym meczem w historii NFL, w którym uczestnicy zeszłorocznego Super Bowl zmierzyli się w sezonie zasadniczym. W grze gracz Chiefs, Travis Kelce, walczy także ze swoim bratem, zawodnikiem Eagles, Jasonem Kelce. Gotowy do oglądania piłki nożnej? Oto jak obejrzeć poniedziałkowy mecz piłki nożnej w tym tygodniu: Eagles vs. Chiefs oraz nasze rekomendacje dotyczące najlepszych sposobów oglądania wszystkich meczów NFL w tym roku, od chwili obecnej do Super Bowl LVIII.

Jak oglądać Eagles vs. Chiefs Gra:

  • NFL+

    Oglądaj mecze NFL na urządzeniu mobilnym: oglądaj na żywo mecze lokalne i mecze w sezonie zasadniczym w godzinach największej oglądalności

data: poniedziałek 20 listopada

czas: 20:15 czasu wschodniego

Gra: Philadelphia Eagles kontra Kansas City Chiefs

Kanał TV: ABC, ESPN

przepływ: Hulu + telewizja na żywo

Na jakim kanale jest transmitowany mecz Philadelphia Eagles vs. Kansas City Chiefs?

Program Monday Night Football emitowany jest w stacjach ABC i ESPN. Nie masz dostępu do żadnego z tych kanałów? Oto, co polecamy, jak oglądać Monday Night Football w tym tygodniu.

Jak oglądać mecz Eagles and Chiefs w programie Monday Night Football:

  • Ultracienka, wewnętrzna antena telewizyjna Channel Master Flatenna

    Oglądaj mecze NFL na lokalnych kanałach, takich jak ABC, NBC, CBS i Fox

(ESPN+)

Możesz transmitować wybrane mecze NFL w ESPN+ w sezonie NFL 2023–24, w tym mecze Eagles vs. Szefowie w poniedziałek. Jeśli więc nie chcesz płacić za kosztowną subskrypcję lub pakiet transmisji strumieniowej na żywo, aby oglądać piłkę nożną, jest to tańsza alternatywa. Subskrypcja ESPN+ zapewnia dostęp do ekskluzywnych treści ESPN+, w tym wydarzeń na żywo, takich jak wyścigi UFC Fight Night i F1, narzędzi do sportów fantasy i artykułów ESPN+. Możesz przesyłać strumieniowo ESPN+ za pośrednictwem aplikacji na swoim telewizorze Smart TV, telefonie, tablecie, komputerze i na ESPN.com.

READ  Zalatoris po trzecim miejscu na drugim miejscu we flagowcu

10,99 USD miesięcznie w ESPN

(Fobo)

Fubo TV zapewnia dostęp do sieci ABC, ESPN, NBC Fox, CBS i NFL, czyli prawie każdego kanału potrzebnego do oglądania sezonu NFL 2023. Jedyne gry, które przegapisz dzięki tej usłudze, to te, które są regularnie blokowane ze względu na ograniczenia regionalne Czwartkowy wieczór piłkarski Gry na Amazon Prime Video i kilka meczów NFL w tym sezonie będą transmitowane wyłącznie w ESPN+. Będziesz mieć także dostęp do sieci ACCN, SECN, Pac-12 i Big Ten Network, aby oglądać mecze futbolu uniwersyteckiego NCAA oraz ponad 100 innych kanałów na żywo. Abonenci Fubo otrzymują także 1000 godzin przechowywania w chmurze DVR. Platforma oferuje bezpłatny okres próbny wynoszący 7 dni.

0 USD za 7 dni w Fubo

(holo)

Pakiet telewizji na żywo Hulu (z reklamami) zapewnia dostęp do ABC, NBC, Fox, CBS i ESPN I Uzyskaj dostęp do ESPN+. Dodatkowo dla fanów futbolu uniwersyteckiego NCAA otrzymasz także ESPNU, Fox, FS1, CBSN, NBC, ACCN, Big Ten Network i SECN. Zasadniczo, ledwie Każdy kanał, którego możesz potrzebować, aby oglądać mecze piłkarskie NFL i NCAA w 2023 roku. Jedynym meczem NFL, który przegapisz, będzie czwartek Night Football na Amazon Prime Video (do którego prawdopodobnie już masz dostęp!).

Dodatkowo ten pakiet zapewnia subskrypcję Disney+ i oczywiście dostęp do ogólnej biblioteki treści Hulu. Plany telewizji na żywo Hulu obejmują także nieograniczone miejsce na rejestratorze DVR, proces konfiguracji bez użycia urządzenia i łatwe anulowanie online. Hulu nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego swojego planu telewizji na żywo. Choć zwykle kosztuje to 70 dolarów miesięcznie, w samą porę na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego Hulu oferuje nowym i kwalifikującym się powracającym abonentom Hulu + Live TV po obniżonej cenie 49,99 dolarów miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Teraz do 11 października.

READ  Dzisiejsze Top 25 jutro: Georgia przeskakuje stan Ohio, Floryda debiutuje w rankingach futbolowych uczelni

76 dolarów miesięcznie w Hulu

(Zdjęcie: NFL)

Podstawowa subskrypcja NFL+ w wysokości 6,99 USD miesięcznie (lub 40 USD rocznie) zapewnia lokalne, regularne mecze NFL w godzinach największej oglądalności i po sezonie wyłącznie na telefonie lub tablecie, a także dźwięk na żywo z każdego meczu sezonu na obsługiwanych urządzeniach i dostęp do sieci NFL Który umożliwi transmisję na żywo ośmiu meczów w sezonie 2023. NFL+ Premium, a nieco wyższa cena 14,99 USD miesięcznie (lub 80 USD rocznie) obejmuje również dostęp do NFL RedZone, a także pełne, skondensowane powtórki każdego meczu na obsługiwanych urządzeniach. NFL+ oferuje także 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

NFL 6,99 USD miesięcznie

Więcej sposobów oglądania sezonu NFL 2023: