28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cadarius Toney: Zadaniem sędziów jest mnie ostrzec, wzięli udział w jednej z najwspanialszych akcji wszechczasów

Cadarius Toney: Zadaniem sędziów jest mnie ostrzec, wzięli udział w jednej z najwspanialszych akcji wszechczasów

Skrzydłowy Chiefs, Kadarius Toney, wskazuje palcem na sędziów, a nie na siebie, za karę spalonego, która zniweczyła przyłożenie pod koniec niedzielnej porażki z Bills.

Toney twierdził, że zadaniem sędziego jest informowanie zawodnika, jeśli gra nielegalnie. Nie jest to wymóg związany z pracą sędziów, chociaż czasami sędziowie wydają ostrzeżenia zawodnikom i trenerom.

„Niezależnie od tego, czy jest to cal, dwa cale, czy cokolwiek innego przed piłką, sędzia ma mi coś do powiedzenia” – powiedział Toney reporterom w szatni Chiefs. „Nie poczynił żadnego wysiłku. Oglądasz wideo, a on nie próbował powiedzieć nic na temat niezaangażowania. I oczywiście chciał to zrobić niezależnie od tego. Ale tak jak powiedziałem, wrócimy do szczegółów i upewnimy się, że to nastąpi wszystko ładnie się drukuje.”

Toney powiedział również, że liga NFL fałszywie twierdziła, że ​​sędzia ostrzegł go o spalonym. Jednak jedyna uwaga od sędziego Karla Chiversa dotarła do reportera basenowego zaraz po meczu, a Chivers podtrzymał wezwanie i powiedział, że sędziowie nie mają obowiązku ostrzegać zawodników o spalonym.

„Potem wrócili, skłamali i powiedzieli, że dali mi ostrzeżenie, o czym nigdy nie rozmawiałem z sędzią” – powiedział Toney.

Toney powiedział, że uważa decyzję o spalonym za „w dużej mierze fałszywą i odebrała Travisowi Kelce’owi to, co powinno być jednym z najważniejszych punktów w karierze”. Kelce złapał podanie od Patricka Mahomesa, a następnie od niechcenia posłał piłkę do Toneya, który posłał ją do przyłożenia, które zostało usunięte przez flagę spalonego.

„Niestety, odebrali najlepszą grę, najwspanialszy ostry koniec, jaki kiedykolwiek rozegrano w grze” – powiedział Tony. „Po prostu świetna gra, odzyskana w końcówce.”

To była świetna gra po świetnym, ostrym zakończeniu, ale była to też zła gra Toneya, który jest odpowiedzialny za to, czy został wezwany zgodnie z prawem, czy sędziowie go ostrzegli, czy nie.

READ  Cameron Smith przechodzi do golfa LIV po zakończeniu sezonu PGA Tour