16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródło: Dolphins podpisze kontrakt z weteranem D. Jasonem Pierre-Paulem

Źródło: Dolphins podpisze kontrakt z weteranem D. Jasonem Pierre-Paulem

Marcela Louisa Jacques’aszczególnie27 listopada 2023 o 21:25 czasu wschodniego2 minuty czytania

MIAMI – Oczekuje się, że weteran defensywy Jason Pierre-Paul podpisze kontrakt z Miami Dolphins, jak podało źródło ESPN, po kończącej sezon kontuzji ścięgna Achillesa u rozgrywającego Jaylana Phillipsa.

Pochodzący z południowej Florydy Pierre-Paul, który podpisał kontrakt z New Orleans Saints 16 listopada, potwierdził, że dołączy do Dolphins wraz z Opublikował post na swoim koncie na Instagramie Poniedziałkowa noc.

„Chciałbym podziękować New Orleans Saints i organizacji za umożliwienie mi gry dla nich” – napisał. „Nie mogę nawet kłamać, to była trudna decyzja, dla wszystkich ludzi w szatni. Dziękuję, że zaakceptowaliście mnie jako członka drużyny, a także wszystkim trenerom, którzy doceniają was za wiarę we mnie.

„Wracam do domu.”

Pierre-Paul został wybrany w pierwszej rundzie draftu drużyny New York Giants w 2010 roku i zanotował 94,5 worków w karierze w 14 sezonach NFL.

Phillips doznał zerwania ścięgna Achillesa podczas zeszłotygodniowego zwycięstwa 34-13 nad New York Jets. Trener Dolphins Mike McDaniel powiedział później, że zespół jest przekonany, że jego głębinowi gracze mogą wypełnić pustkę pozostawioną przez Phillipsa, w tym obrońcy Bradley Chubb, Andrew Van Ginkel i David Long Jr.

Powiedział jednak, że żaden zawodnik nie zastąpi Phillipsa, który ma na koncie 6,5 worka na pozycji lidera zespołu.

„Niekoniecznie zastąpisz Jaylana Phillipsa. Możesz jednak zatrudnić ludzi, którzy są absolutnie zdolni do zwiększenia jego produkcji i wyprodukowania go na różne sposoby” – powiedział w sobotę McDaniel. „Mamy szczęście, że mamy trochę głębi… Niekoniecznie go zastępujesz, ale daje to możliwości innym chłopakom, a ty w pewnym sensie rozkładasz je, aby dać z siebie wszystko, aby nadrobić straty w produkcji”.