3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zobacz, jak Raptor przebiera się w najnowszym zwiastunie Jurassic World: Dominion

Zobacz, jak Raptor przebiera się w najnowszym zwiastunie Jurassic World: Dominion

Kiedy Jurassic World: Dominium Ostatni zwiastun Uwolnij go, mój kolega Chaim Gartenberg odważnie się za tym przekonywał W ogóle się nie bał Przepowiadając przyszłość opanowaną przez dinozaury. „Ludzie mają takie rzeczy jak armie, broń, ogrodzenia i miasta. Całkiem dobrze rozwinęliśmy ogólną strategię trzymania zwierząt z dala” – napisał. „Jasne, Jurassic Park zakłada, że ​​ptaki drapieżne mogą otworzyć drzwi – ale czy mogą jeść przez beton? Czy może użyć dziwnej elektronicznej karty machnięcia, której potrzebuję, aby z powodzeniem dostać się do naszego biurowca?”

Panowanie Najnowszy zwiastun Nie ma odpowiedzi na te pytania. Ale to odpowiada na nasze żarliwe kontynuacje, czy drapieżnik jest wystarczająco inteligentny, aby uniknąć układania ubrań po krótkiej refleksji Claire Dering z Bryce Dallas Howard.

odpowiedź? nie.

Dino, poznaj Polaka.
Zrzut ekranu: Jurassic World: Dominion

Nowy zwiastun zawiera kilka interesujących nowych szczegółów fabuły na temat najnowszego wpisu w serii Jurassic. Już wiedzieliśmy Panowanie Mianowany trzy lata po 2018 roku Jurassic World: Upadłe królestwo, w którym wskrzeszone dinozaury uciekają z serialu, by współistnieć z ludzkością na całym świecie. Ale teraz wygląda na to, że fabuła się toczy Pomoc Jeden z tych dinozaurów, który połączył się z matką po schwytaniu przez… myśliwych? nie jasne.

Przede wszystkim cieszę się, że to ustawienie służy jako wymówka dla niektórych naprawdę szalonych kawałków, takich jak Owen Grady Chrisa Pratta, ścigany przez hordy drapieżników po ulicach Rzymu lub ścigany pod powierzchnią zamarzniętego jeziora. Wraz z Prattem i Howardem, którzy ostatnio w nich grali świat jurajski Kino, Park Jurajski Oryginalne gwiazdy Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum również powrócą do swoich ról, gdy Panowanie Zadebiutował 10 czerwca.

READ  Megan Thee Stallion i Dua Lipa odtwarzają niesławny moment na scenie między Mariah Carey i Whitney Houston