3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Space Force” anulowane przez Netflix po dwóch sezonach – termin

„Space Force” anulowane przez Netflix po dwóch sezonach – termin

oprócz: Netflix Postanowił nie odnawiać Grega Danielsa i Steve CarellSerial komediowy siła kosmiczna Na trzeci sezon.

Decyzja o serialu, w którym obok Carella grają John Malkovich i Ben Schwartz, ma miejsce dwa i pół miesiąca po premierze drugiego sezonu 18 lutego. Przesyłają strumieniowo oryginalne listy przebojów Nielsena, gdzie zadebiutował na ósmym miejscu, a w następnym tygodniu wspiął się na siódme miejsce. Miała również krótką obecność w rankingu Daily Top 10 Netflixa, osiągając około piąte miejsce po sezonie, który miał długą drogę na pierwszym miejscu.

Programy telewizyjne odwołane Galeria zdjęć: programy wygasają w 2022 r. i później

Oglądalność (wraz z uznaniem krytyków) w porównaniu z kosztami to kluczowy czynnik przy podejmowaniu decyzji dotyczących przechwytywania przez Netflix, więc w przypadku drogiego programu, takiego jak siła kosmicznaPasek odświeżania ocen jest wysoki. Również ostatnio transmitowane odwołany zaciągać długiktóry został wydany mniej więcej w tym samym czasie co siła kosmiczna i zajął jedno lub dwa miejsca wyżej na wykresie Nielsen Originals.

siła kosmiczna Urodzony z tak wielką obietnicą, ponowne połączenie biurkoDeweloper/producent wykonawczy Daniels i gwiazda Karel. wyraźnie pod wpływem Tworzenie sił kosmicznych dla administracji TrumpaProgram skupiał się wokół grupy ludzi, których zadaniem było założenie szóstego oddziału Sił Zbrojnych USA, Sił Kosmicznych. Skompilowała klasę pierwszej klasy, w której znaleźli się Carell, Malkovich, Schwartz, Tony Newsom, Diana Silvers, Don Lake i Jimmy Oo Yang.

Rozpoczął się sezon 2, gdy generał Nerd (Karel) i jego słabsza drużyna musieli udowodnić swoją wartość w nowej administracji, jednocześnie stawiając czoła osobistym wyzwaniom.

Daniels nadal pracuje w Netflix, pracując nad innymi projektami, w tym komediami złe zbrodnie I koty eksplodują.

Dla Netflixa – a także innych firm oferujących streaming – trudniej było przebić się przez komedię niż dramat Cobra Kai i Emily w Paryżu Obok Upshaws, Grace i Frankie, Dead to Me, Never Have I Ever and Russian Doll; animacja duże usta i odprawiaj cześć! Myślę, że powinieneś wyjść z Timem Robinsonem Wśród aktualnych najsilniejszych i najpopularniejszych ofert.

READ  Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani powracają jako trenerzy w 22. sezonie „The Voice”; Kelly Clarkson wróciła w powietrze

Nadchodzi To pokaz z lat 90., bomba, kwintet (Mike Myers), nietrwały (Rob Lowe) pozostań grubszy (Michel Bhutto) i Niepowiązany (Darren Starr, Neil Patrick Harris).

siła kosmiczna Została stworzona przez Carella i Grega Danielsów, którzy pracowali jako showrunner z Normem Hiscockiem. Daniels był producentem i dyrektorem generalnym Hiscock Company razem z Carellem, Howardem Kleinem, Brentem Forresterem i Kenem Kwapisem.