26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Komik James Corden opuści CBS Night Show w przyszłym roku | James Corden

Brytyjski komik i gospodarz talk-show James Corden Rzecznik sieci powiedział w czwartek, że The Late Late Show w telewizji CBS jest ustawiony w 2023 roku po ośmiu latach pracy, co może oznaczać większą zmianę w kierunku telewizji późnej nocy.

Corden zaczął być gospodarzem The Night Show w Stanach Zjednoczonych w 2015 roku i wywołał poruszenie swoimi wirusowymi klipami Carpool Karaoke, w których śpiewał u boku takich gwiazd, jak Adele i Lady Gaga.

Kontrakt komika miał wygasnąć w sierpniu, ale zgodził się poprowadzić program przez kolejny sezon, który potrwa do wiosny przyszłego roku.

Corden ogłosił decyzję podczas nagrywania czwartkowego odcinka w Los Angeles, powiedział rzecznik.

Komik wcześniej wskazywał, że może rozważyć wykonanie ruchu, w tym Różnorodność mówi W grudniu zeszłego roku powiedział, że „szczerze” nie wiedział, czy przedłuży umowę, i że „tak naprawdę nie postrzegał tej pracy jako ostatecznego celu podróży. Postrzegałem to jako przystanek w podróży”.

Oglądalność programów takich jak programy Cordena gwałtownie spadła w ostatnich latach Donosił „New York Times”a także kilku innych znanych, nocnych gospodarzy, w tym Jimmy Kimmel i Stephen Colbert, również mają wkrótce wygasnąć kontrakty, co rodzi jeszcze większe pytania o kierunek nocnych programów, które obracają się wokół postaci męskich komików. osoby starsze.

CBS nie odpowiedziało natychmiast na prośbę o komentarz na temat tego, kto mógłby zastąpić Cordena w The Late Late Show lub czy program na pewno będzie kontynuowany po jego odejściu.

„Siedem lat temu James Corden przybył do Stanów Zjednoczonych i szturmem zdobył telewizję, z ogromnymi kreatywnymi i komediowymi zwrotami akcji, które odbiły się echem wśród widzów zarówno na antenie, jak i w Internecie” – powiedział prezes i dyrektor generalny CBS George Chicks.

„Żałujemy, że nie mógł zostać dłużej, ale jesteśmy bardzo dumni, że uczynił CBS swoim domem w Ameryce i że ta współpraca obejmie kolejny sezon w The Late Late Show” – dodał Cheeks.

READ  Britney Spears prosi fanów o uszanowanie jej prywatności po tym, jak „fałszywe telefony” spowodowały weryfikację

W 2020 roku Corden powiedział, że on i jego rodzina tęsknili za Anglią, mówiąc The Sun, że „tęskni za domem” i że pandemia dodała do tego uczucia, donosi The New York Times.

wiele amerykański Krytycy telewizyjni Zasugerowano, że Amber Ruffin, komiczka, która obecnie ma swój własny nocny program w serwisie streamingowym NBC Peacock, byłaby dobrym wyborem na miejsce Cordena. Prawie dziesięć lat temu Ruffin stał się Pierwsza czarna kobieta, która napisała Do rozmów sieciowych późno w nocy.

43-letnia Corden była także gospodarzem Tony i Grammy Awards oraz wystąpiła w filmach, w tym w uznanym przez krytyków musicalu „Cats”.