17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zespół Bangladeszu wyszedł na boisko po pokonaniu Polski w meczu otwarcia

Zespół Bangladeszu wyszedł na boisko po pokonaniu Polski w meczu otwarcia

Dwukrotni obrońcy tytułu i gospodarze, Bangladesz, pokonali Polskę 50:22 w meczu otwarcia 12-narodowego Międzynarodowego Turnieju Kabaddi 2023 Bangabandhu Cup International na Stadionie Siatkówki tutaj w poniedziałek.

Minister informacji i radiofonii i telewizji Dr. Poseł Muhammad Hasan Mahmood zainaugurował trzecią edycję spotkania jako główny gość uroczystości zorganizowanej w poniedziałkowe popołudnie na boisku do siatkówki przylegającym do stadionu Kabaddi w dzielnicy Baldan w stolicy.

Kulturalna prezentacja ceremonii otwarcia, odzwierciedlająca dziedzictwo i kulturę 12 uczestniczących krajów, została wysoko oceniona przez publiczność na arenie.

Ceremonii otwarcia przewodniczył prezydent Bangladeszu Kabaddi Federation (BKF) i nadinspektor policji (IGP) Chaudhry Abdullah Al Mamoon.

W wydarzeniu, zorganizowanym przez Bangladesh Kabaddi Federation, wziął udział sekretarz generalny BKF i dodatkowy IGP Habibur Rahman oraz wspólny sekretarz BKF i dodatkowy DIG policji Kazi Mozammal Huq.

Pomimo przegrywania 11:14 w pierwszej połowie, Bangladesz rozpoczął hat-tricka od zwycięstwa 50:22 nad europejską drużyną Polska w poniedziałkowym inauguracyjnym turnieju.

Ale Bangladesz, prowadzony przez Duhina Draftera, przegrupował się w drugiej połowie i zdobył 36 punktów, aby łatwo wygrać mecz.

Kapitan drużyny Bangladeszu Tuhin Tarafter otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 Rs jako zawodnik turnieju.

Anglia i Polska z Europy, Argentyna z Ameryki Łacińskiej, Kenia, Malezja, Indonezja, Tajlandia i Chińskie Tajpej z Azji Południowo-Wschodniej, Sri Lanka, Nepal i Bangladesz z Azji Południowej oraz Irak z Bliskiego Wschodu. Asia — uczestnictwo za osiem dni

Pierwsza edycja odbyła się z udziałem pięciu drużyn, a druga edycja odbyła się w zeszłym roku z udziałem ośmiu drużyn.

Uczestniczące drużyny:

Grupa A – Bangladesz, Irak, Nepal, Anglia, Argentyna i Polska

Grupa B – Kenia, Sri Lanka, Malezja, Indonezja, Tajlandia i Chińskie Tajpej.

READ  Polska Extraclassa i duńska Superlica połączone w dziewięcioligowy plan praw autorskich rights