21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ze względu na Aarona Rodgersa Pat McAfee musi odejść od Jets QB

Ze względu na Aarona Rodgersa Pat McAfee musi odejść od Jets QB

Pat McAfee tak samo jak my odczuwa ulgę, że cyrk Aarona Rodgersa wkracza w okres pozasezonowy.

McAfee przyznał, że sprawia mu kłopoty czterokrotne występy MVP NFL w jego programie w każdy wtorek, a żaden nie jest większy niż w zeszłym tygodniu, i powiedział, że cieszy się, że w środę będzie miał przerwę od sprzątania.

„W zeszłym tygodniu daliśmy wielu ludziom, którzy czekali, aż zawiedzie nam brak amunicji, aby nas zaatakowali. Chcielibyśmy jednak wrócić do punktu wyjścia”. McAfee powiedział w środę Podczas wstępu do „The Pat McAfee Show”.

„Aaron Rodgers to członek Galerii sław. Jest czterokrotnym MVP. Odgrywa dużą część historii NFL (i), ilekroć wrócisz i o tym opowiesz, będzie jej dużą częścią. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mieć okazję porozmawiać z nim i się czegoś nauczyć” – powiedział McAfee. „Jednak niektóre jego pomysły i opinie irytują wiele osób. „Jestem podekscytowany, ponieważ nie będzie się to zdarzać w każdą środę w moim życiu, jak miało to miejsce w ciągu ostatnich kilku tygodni”.

„Oczywiście w piątek nas też wrzucę w ogień. Pozostańmy w tym na zawsze” – powiedział McAfee, odnosząc się do swoich zarzutów, że dyrektor ESPN próbował sabotować jego program. „Jednak wszystko inne nie może tego zrobić i nie z tego chcemy być znani. Cieszę się też, że nie muszę już prowadzić tego rodzaju rozmów. Mając to na uwadze, sport żyje teraz.”

To była odświeżająca introspekcja McAfee na temat burzy, którą Rodgers wywołał w zeszłym tygodniu z powodu jego bezpodstawnej sugestii, że Jimmy Kimmel będzie powiązany z Jeffreyem Epsteinem, który handlował nieletnimi dziewczętami z bogatymi i sławnymi. Rodgers budził już wcześniej kontrowersje, ale ta próba mdłego spalenia Kimmela była w najlepszym wypadku nieodpowiedzialna, w najgorszym zniesławiająca i przez cały tydzień sprowadziła na McAfee i jego program atak zasłużenie negatywnych nagłówków gazet.

READ  Źródło: Dolphins podpisze kontrakt z weteranem D. Jasonem Pierre-Paulem

Słaba próba złożenia wyjaśnień przez Rodgersa we wtorek w żaden sposób nie stłumiła wrzasku, biorąc pod uwagę, że nie przeprosił i nadal z łatwością rozpowszechniał teorie spiskowe i obalał bzdury.

„Sposób, w jaki to się skończyło, był bardzo głośny. Bardzo głośny” – powiedział McAfee. „Cieszę się, że nie będzie o tym wspominać w przyszłości, co jest świetną wiadomością”.

Żeby było jasne, to nie McAfee zrezygnował z Rodgersa ze swojej oferty. Rodgers zazwyczaj pojawiał się tylko w sezonie zasadniczym i w fazie play-off, chociaż nadal zazwyczaj grał po sezonie. New York Jets z całą pewnością nie są drużyną grającą w play-offach.

Firma McAfee powinna jednak rozważyć trwałe przerwanie tej przerwy. Dla Rodgersa.

opinia: Podobnie jak Pete Rose, Barry Bonds i Lance Armstrong, Aaron Rodgers niszczy swoje dziedzictwo

opinia: Jets QB Aaron Rodgers osiąga nowy poziom po pełnym urazy ataku na Jimmy'ego Kimmela

Jako gospodarz The Pat McAfee Show zrozumiałe jest, dlaczego McAfee chciał, aby Rodgers był stałym gościem i płacił mu za to dużą sumę. Tak jak ludzie wpatrują się w wypadki drogowe, tak też w każdy wtorek oglądają, jaki pożar śmietnika wznieci Rodgers. Jego nieszablonowe twierdzenia na temat leczenia Covid-19, doktora Anthony’ego Fauciego i jego bomb F mogą powodować nieprzyjemne chwile dla firmy McAfee, ale pozytywnie wpływają na oceny.

A McAfee nie jest manekinem. Mówcie, co chcecie o jego programie, ale był geniuszem, jeśli chodzi o budowanie swojej platformy i marki. McAfee był typem gracza dla Indianapolis Colts. Profesjonalny gracz, ale wciąż hazardzista w małym zespole rynkowym. Jednak stał się wszechobecny w sportowym krajobrazie i zrobił to w bardzo krótkim czasie.

Przekazywanie gwarantowanych ocen w złocie nie jest mądrym posunięciem biznesowym, zwłaszcza gdy dopiero przenosisz się do ESPN.

READ  Debata Patriots: Odpowiadając na wcześniejszą krytykę Patsów przez McJonesa

Jednak jako rzekomy przyjaciel Rodgersa McAfee musi wiedzieć, jakie długoterminowe szkody to wyrządza, i swoją w tym rolę.

Rodgers był kiedyś charyzmatyczną gwiazdą, z którą można było się spotkać, w twoich salonach i lokalnych wodopojach podczas pozornie każdej przerwy reklamowej. Nie było trudno wyobrazić sobie, że po zakończeniu gry będzie mógł zrobić karierę taką jak Peyton Manning. Rodgers jest obecnie przez wielu uważany za ekscentryka, kogoś, kto dał się zwieść trywialnej nauce i spiskom. Szybko staje się wersją Curta Schillinga z NFL i nikt nie powinien chcieć tego dla kogoś, kogo nazywają przyjacielem.

Rodgers jest dorosłym mężczyzną i może podejmować własne decyzje. Bądź też za nie odpowiedzialny. Ale prawdziwi przyjaciele nie tolerują destrukcyjnego zachowania i właśnie to robi McAfee. Zostało zrobione.

To nie jest „cenzura”, „odwoływanie” czy jakikolwiek inny głupi sposób, o którym Rodgers opisał pociąganie ludzi do odpowiedzialności, gdy mówią lub robią głupie rzeczy. To przyjaciel, który zdaje sobie sprawę, że jego przyjaciel przegrał ze spiskiem i że kosztuje go to jego dziedzictwo, i postanawia, że ​​nie będzie już w tym pomagał ani podżegał.

Obserwuj felietonistkę USA TODAY Sports Nancy Armor w mediach społecznościowych @nrarmour.