21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdobądź Super Smash Bros.  Nintendo Switch OLED od Amazona, zanim zniknie

Zdobądź Super Smash Bros. Nintendo Switch OLED od Amazona, zanim zniknie

Jeśli w te wakacje wybierasz się na Nintendo Switch, zdecydowanie powinieneś to sprawdzić Oficjalny pakiet na Czarny Piątek od Nintendo Zanim zniknie. Za 349 dolarów otrzymasz Nintendo Switch OLED i Super Smash Bros. Ultimate oraz trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online. Pakiet ten został wypuszczony u głównych sprzedawców detalicznych w zeszłym tygodniu, a u kilku sprzedawców jest już wyprzedany. W chwili pisania tego tekstu jest ona dostępna tylko dla kilku sprzedawców detalicznych, w tym… Amazonka I Najlepsza oferta. Historycznie rzecz biorąc, świąteczne pakiety Nintendo Switch zwykle wyprzedały się przed Świętami Bożego Narodzenia, a biorąc pod uwagę, że zniknęły u niektórych sprzedawców (w tym… Bramka), zalecamy zakup go raczej wcześniej niż później.

Należy do Amazon (za pośrednictwem Amazon Japan) Japońska wersja tego pakietu W zestawie urocze ozdobne pudełko, torba do przenoszenia i podstawka pod napój Smash Bros. Za 356 dolarów. A ponieważ Switch nie ma regionu, będziesz mieć takie same wrażenia, jak w przypadku Switcha w Ameryce Północnej.

READ  Aktualizacja iOS 16.3 w przyszłym tygodniu naprawi kilka typowych błędów iPhone'a

Super Smash Bros. Switch OLED to nie jedyny pakiet wakacyjny, jaki możesz teraz dostać. Możesz także uzyskać standard Nintendo Switch z Mario Kart 8 Deluxe i Switch Online za 299 dolarów. chwila, Walmart (niebieski) I cel (różowy) Zdobądź ekskluzywne pakiety Switch Lite z motywem Animal Crossing: New Horizons, które są dostarczane z grą za 200 USD.

Oprócz pakietów konsolowych istnieją również Pakiet Super Mario Party Joy-Con za 100 dolarów W zestawie nowe czerwono-niebieskie kontrolery. Jeśli kupujesz konsolę Switch, ten pakiet Mario Party to świetny sposób na zdobycie dodatkowych kontrolerów wraz z zabawną grą wieloosobową na następny wieczór gier.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek oferowanego na naszej stronie.