21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oferty Nintendo Switch na Cyberponiedziałek, które nadal możesz zdobyć na konsolach i grach

Oferty Nintendo Switch na Cyberponiedziałek, które nadal możesz zdobyć na konsolach i grach

Oferty na gry są zawsze obfite w okresie świątecznych zakupów, a na Nintendo Switch pozostało kilka dobrych ofert, które możesz odebrać jako resztki z Cyberponiedziałku. Nie da się znaleźć prawdziwych rabatów na konsolach Switch, ale Nintendo często oferuje gratisy przy zakupie konsoli o tej porze roku. Jeśli wolisz grać na Switchu w trybie przenośnym, wybierz model OLED, ale jeśli planujesz używać konsoli głównie w trybie zadokowanym, nie zaszkodzi wybrać Standardowy przełącznik I zaoszczędź 50 dolarów.

Nintendo

Nintendo wypuszcza Mario Kart 8 Deluxe i trzy miesiące bezpłatnego dostępu do Switch Online przy zakupie na Switchu w pakiecie Cyber ​​Monday.

299 dolarów w sklepie Nintendo

W zestawie znajduje się pakiet Mario Kart 8 Deluxe i trzy miesiące dostępu do Switch Online bez dodatkowych kosztów. Otrzymasz Switch, grę i członkostwo Switch Online 300 dolarów. Jest to przydatne dla nowicjuszy w ekosystemie Nintendo lub tych, którzy chcą ścigać się z członkiem rodziny w Mario Kart. Warto zauważyć, że nie zobaczysz ceny pakietu, dopóki nie dokonasz zakupu w Amazon.

Trudno powiedzieć, że to jest to Świetnie Oferta, biorąc pod uwagę, że konsola istnieje już prawie siedem lat i Mario Kart 8 Deluxe Jest to port starszej gry na Wii U. Są to jednak jedne z najlepszych ofert, jakie można obecnie znaleźć na Switchu, przynajmniej do czasu premiery następcy konsoli przez Nintendo (co powszechnie oczekuje się, że stanie się to w 2024 r.). Dodatkowo aktualizacja do planu Nintendo Switch Online + Expansion Pack lub zakup Booster Course Pass za 25 USD zapewni dostęp do kilkudziesięciu dodatkowych utworów w Mario Kart 8 Deluxe.

Ci, którym nie przeszkadza wydanie trochę większej gotówki, mogą zamiast tego kupić Switch OLED. Pakuj się w Walmarcie i Przystanek gier Zawiera Super Smash Bros. Ultimate i trzy miesiące dostępu Switch Online. Pakiet ten kosztuje 350 dolarów. Jeśli więc szukasz akcji w bijatykach na większym i lepszym ekranie niż na zwykłym Switchu, to jest właściwy wybór.

READ  Naukowcy opracowują nowe ogniwo paliwowe zasilane brudem, które działa wiecznie

Jeśli chodzi o oferty gier Nintendo Switch, są one specyficzne dla firmy W sklepie internetowym obowiązują rabaty Trwa do 3 grudnia i obejmuje takie gry jak SSuper Mario Odyssey, Posiadłość Luigiego 3 I Kirby i zapomniana kraina Za 40 dolarów. Są też gry dużo tańsze, np Grupa towarzyszy bramy Za niecałe 7 dolarów.

Twój przewodnik zakupowy w Cyberponiedziałek: Zobacz wszystkie produkty Yahoo Relacja z Cyberponiedziałku tutaj. Śledź Engadget Oferty technologiczne na Cyberponiedziałek. Uczyć się o Trendy Cyberponiedziałku Na wiedzy. Posłuchaj ekspertów Autoblog o tym, co jest najlepsze Oferty na Cyberponiedziałek dla Twojego samochodu, garażu i domui znajduje Wyprzedaże w Cyberponiedziałek Aby robić zakupy na AOL, wybranym specjalnie dla Ciebie.