26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyniki Canelo vs GGG 3: dolna karta na żywo i aktualizacje z głównych wydarzeń

Wyniki Canelo vs GGG 3: dolna karta na żywo i aktualizacje z głównych wydarzeń

MMA Fighting ma wyniki na żywo Canelo vs GGG 3 dla karty walki Canelo Alvarez vs. Gennadiy Golovkin 3 w T-Mobile Arena w Las Vegas w sobotni wieczór.

Kiedy rozpocznie się główne wydarzenie, około godziny 23:00 czasu wschodniego, zajrzyj na naszą stronę Canelo vs GGG 3 aktualizacje na żywo runda po rundzie Na naszym blogu na żywo z wydarzenia głównego.

Zajrzyj na blog Canelo vs.

Ali Achmedow kontra Gabriel Rosado

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Czwarta runda:

Piąta runda:

Runda 6:

Runda 7:

Ósma runda:

Runda 9:

Runda 10:

Jesse Rodriguez vs Izrael Gonzalez

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Czwarta runda:

Piąta runda:

Runda 6:

Runda 7:

Ósma runda:

Runda 9:

Runda 10:

Runda 11:

Runda 12:

Austin Williams kontra Keiron Conway

pierwsza runda: Williams prowadzi ze swoimi uderzeniami. Schodzi, a Conway czeka na odpowiedź. Williams pewnie rzuca się, podczas gdy Conway staje na linach. Niezły strzał na ciele od Conwaya. Williams chce odpowiedzieć powtórnym ciosem, ale Conway łapie go kolejnym ciosem w ciało. Williams wsuwa się w jego lewą rękę.

Punkty walki MMA, runda 10-9, Williams.

druga runda: Williams Conway wchodzi w róg, a Conway zademonstrował dobrą obronę, chwytając piłkę. Williams chce teraz zaatakować ciało / Conway wzmacnia go wynikiem 1-2. Więcej fizycznej pracy od Williamsa, strzela. Conway chce zatrzymać Williamsa pod koniec szczepienia. Conway zdobywa punkty za prawicę. Williams pozostaje agresywny, ale ostrożny, podczas gdy Conway podnosi prawą rękę. Williams dla ciała. Wkracza, by zadać mocny cios, a Conway zmusza go do pchania zestawu kontrującego.

Punkty walki MMA, runda 10-9, Williams. Ogólnie 20-18 Williamsów.

Trzecia runda: Williams otwiera trzecią rundę dobrą prawą ręką. To on dyktował tempo tej walki. Conway potraja się w cios, który przykuwa uwagę Williamsa, a potem Conway łapie go surowym ciosem. Kolejna trudna prawa ręka ma Williamsa w defensywie. Williams podchodzi do jego ramienia, aby odzyskać kontrolę. Williams wrócił do swojego ciała i ma teraz problemy z odejściem od tego ciosu.

READ  Kevin Colbert: Na poziomie osobistym i zawodowym czas odejść na bok

Punkty walki MMA Runda 10-9, Conway. Ogólnie rzecz biorąc, 29-28 Williamsów.

Czwarta runda: Conway wykonuje świetną robotę, utrzymując Williamsa z dala od ciosów poza zasięgiem. Williams miesza i upuszcza do ciała. Conway trzyma się dźgnięcia. Williams wdech z kapturem. Teraz to Williams jest zwycięzcą ciosu. Conway rzuca się na Williamsa z czystym kontuarem po prawej stronie. Williams wciąż pracuje nad ciosem, ale ma trudności z trafieniem elektrycznych ciosów.

Punkty walki MMA Runda 10-9, Conway. Ogólnie 38-38.

Piąta runda: Williams zaciska Conwaya strzykawką. Zrobił wsparcie w tej rundzie, a Conway wrócił, aby odpowiedzieć. Conway posuwa się naprzód, wyciągając cios. Obaj zawodnicy podchodzą do tej rundy wykalkulowane. Conway unika niektórych mocnych ciosów po zakończeniu rundy.

Punkty walki MMA Runda 10-9, Conway. Ogólnie 48-47 Conway.

Runda 6: Wielkie prawo Williamsa, by przegapić kontynuację. Sprytny chwyt od Conwaya. Williams zakrada się do ciała i przywraca mu obronę, gdy Conway kontratakuje. Dobra lewa jest na górze dla Conwaya. Williams nadal atakuje ciało. Conway podwaja się po ciosie. Williams tam kłuje. Fajne 1-2 dla Conwaya przykuwa uwagę Williamsa. Williams dźga ciało.

Punkty walki MMA, runda 10-9, Williams. Ogólnie 57-57.

Runda 7: Williams powraca do agresywnego ataku, wspierając Conwaya. Williams przecina pierścionek. Po prostu uderza w ciało, podczas gdy Conway czeka, aby dać mu właz, znajduje jeden i ląduje na ostrej prawej stronie. Wynik overhand pozostawiony dla Williamsa. Goni głowy i ponownie uderza Conwaya z lewej strony. Obaj bojownicy zaczęli się otwierać.

Punkty walki MMA, runda 10-9, Williams. Ogólnie 67-66 Williamsów.

Ósma runda: Williams pewnie uderza w lewą stronę. Conway zakrada się do pchnięcia. Rzuć w sam środek. Williams opuszcza prawą rękę i chwyta Conwaya. Mamy przerwę w pracy, aby naprawić pasek na nadgarstek Conwaya. Williams chce użyć tego ciosu w ciało, aby ocenić siłę jego lewej strony. Praca z ciałem Williamsa. Conway podwaja się dźgnięciem i łączy. Nie może jednak odebrać mu Williamsa. Mnóstwo niechlujnych chwytów od Conwaya, aby zakończyć wycieczkę.

READ  5 notatek o przedsezonowej przegranej Packers dla Chiefs

Punkty walki MMA, runda 10-9, Williams. Ogólnie 77-75 Williamsów.

Runda 9: Williams prowadzi prawą ręką, podczas gdy Conway pracuje za rogiem. Jest taki wielki facet, którego szukał Williams, a Conway upadł na kolano, to nokaut. Williams kończy pracę po wznowieniu pracy. Conway zdobywa punkty za prawicę. Williams nie bez powodu wydał prymitywne warczenie. Wchodzę do kontuaru Conwaya.

Punkty walki MMA w rundzie 10-8, Williams. Ogólnie, 87-83 Williamsów.

Runda 10: Williams wraca do swojego ciała, aby zadać te potężne ciosy. Conway wychodzi z kąta i następuje ożywiona wymiana zdań. Przestań znowu zajmować się paskiem na nadgarstek Conwaya. Williams opuszcza ręce, a Conway jest zmuszony kręcić się dalej, aby zmniejszyć obrażenia. Body Lift autorstwa Williamsa. Conway zdobywa bramkę z przewagą. Williams ostrożnie kończy rundę, gdy Conway wyprowadza kilka szybkich ciosów. porwać i jest dzwonek.

Punkty walki MMA, runda 10-9, Williams. Ogólnie 97-92 Williams.

Oficjalny wynik: wygrał Austin Williams. Kierona Conwaya jednogłośną decyzją (96-93, 97-92, 97-92)