30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Phillies i Zack Wheeler rozmawiają o przedłużeniu kontraktu – NBC Sports Philadelphia

Phillies i Zack Wheeler rozmawiają o przedłużeniu kontraktu – NBC Sports Philadelphia

Przez cztery lata z rzędu Zach Wheeler zapewnia drużynie Phillies produkcję na najwyższym poziomie.

Przez dwa lata z rzędu osiągał najlepsze wyniki wtedy, gdy miało to największe znaczenie, dominując drużyny play-offowe przed krajowymi kibicami.

Stworzył drużynę All-Star. Zdobył Złotą Rękawicę. Zajął drugie miejsce w głosowaniu na Cy Young. Rozpoczął 10 startów po sezonie, uzyskując szósty najniższy ERA (2,42) i najniższy WHIP (0,73) w historii.

Znajduje się na krótkiej liście najlepszych transferów wolnych agentów w historii filadelfijskiego sportu i wkrótce ponownie stanie się wolnym agentem.

Pięcioletni kontrakt o wartości 118 milionów dolarów, który Wheeler podpisał z Phillies przed 2020 rokiem – kontrakt, który niektórzy wówczas kwestionowali, ponieważ dotyczył bardziej oczekiwań niż wcześniejszych wyników – wygasa po tym sezonie.

Jeśli przejdzie do wolnej agencji po 2024 roku, czyli sezonie, w którym skończy 34 lata, powstaną drużyny. Kluby z dużego rynku z głębokimi kieszeniami będą w stanie zaoferować Wheelerowi krótkoterminowe umowy, takie jak oferty Maxa Scherzera z ogromnymi średnimi rocznymi pensjami. Nawet gdy Wheeler miał około trzydziestu lat, jego niedawny rekord i stosunkowo niska liczba rund w karierze mogły przekonać biura obsługi, że zasługuje na umowę bliżej swoich 40. urodzin. (Obowiązkowe ostrzeżenie „Zapobiegaj obrażeniom”).

Wystarczy jeden zespół, aby zmienić rynek dla zawodnika, a Phillies mają nadzieję, że Wheeler nigdy nie trafi na rynek. Chcą go ponownie przepisać z góry. Chcieli tego samego z Aaronem Nolą, ale nie mogli osiągnąć porozumienia przed sezonem 2023, a zrobili to w atmosferze niepewności na tydzień przed Świętem Dziękczynienia, gdy inne kluby były na liście.

Dwa miesiące temu wskazywały, że zespół Wheelera był bardziej zainteresowany testowaniem bezpłatnej agencji niż wcześniejszym ponownym podpisaniem umowy. Jednak gdy miotacze i łapacze Phillies zgłosili się w środę do Clearwater na wiosenny trening, Wheeler powiedział, że jego przedstawiciele omawiają przedłużenie kontraktu z Phillies.

READ  Steph Curry wyjaśnia rosnące zaniepokojenie problemami zawodników Warriors – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Myślę, że rozmawiali. To teraz tylko między nimi. Niewiele słyszałem” – powiedział Wheeler. „Wiem, że mówią jak każdy w takiej sytuacji. Próbuję po prostu skupić się na tym, co teraz robimy i przygotować się do sezonu.

„Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany przed sezonem zasadniczym. Podoba mi się sytuacja tutaj. Jesteśmy tutaj szczęśliwi. To dobra organizacja, wygrywamy i wszystko wydaje się świetne i dobre. Uwielbiam tu być. „

„Myślę, że może się to zdarzyć w każdej chwili. Nie wiem, czy są jakieś terminy itp. Zostawię to mojemu agentowi i centrali. Nie angażuję się, po prostu słucham. „

Wheeler, który obserwował Nolę w 2023 roku, powiedział, że zbliża się do kolejnego sezonu jak do każdego innego.

„To dla mnie wcale nie jest trudne” – powiedział. „Być może dla niektórych chłopaków, ale dla mnie to po prostu kolejny rok. Mam nadzieję, że wyjdę tam i dobrze sobie poradzę, pozostanę zdrowy i wszystko się samo o siebie zatroszczy”.

Wheeler dał jasno do zrozumienia, że ​​chce zarabiać tyle, ile jest wart, ale powiedział też, że pieniądze nie były jedynym czynnikiem, który wpłynął na jego decyzję, zauważając, że podpisanie kontraktu z Phillies kosztowało go mniej niż oferowała White Sox w 2019 roku.

„Dla mnie nie chodzi tylko o pieniądze” – powiedział. „Zajęło mi mniej, aby tu przyjechać, być w dobrym miejscu, być tu szczęśliwym i uszczęśliwić moją rodzinę. Naprawdę chcę tego, co czuję, że na to zasłużyłem, ale jednocześnie nie zawsze to dostajesz. wszyscy są szczęśliwi w tym samym czasie.” Nie chcesz być nieszczęśliwy i zarabiać za dużo. Chcesz być szczęśliwy i otrzymać zarobioną zapłatę.