26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NFL: FEB 08 Super Bowl LVI - Super Bowl Experience

Jeśli Waszyngton wzywa każdą drużynę do szukania pomocnika, to mądrze

Obrazy Getty

Przywódcy Waszyngtonu zrobili w ostatnich latach tak wiele rzeczy, że zespół stał się wygodnym obiektem analizy, krytyki i ośmieszenia. Wiadomość, że liderzy wezwali każdą inną drużynę w NFL na rozgrywającego, nie powinna być jedną z tych rzeczy.

Najwyraźniej wywołany przez nieopłacaną historię w Gwiazda Kansas City ten który Zebrałem losowe tweetyWielu kusiło dowódców, by wezwali wodzów Patrick Mahomes. Rozważając kontekst, krytyka jest niewłaściwa.

Chociaż liderzy GM Martin Mayhew powiedział w środę, że dzwonili Wszystkie drużyny, które mogą mieć dostępnego pomocnikaWe wtorek Joon Kim z ESPN.com poinformował, że Liderzy dzwonią do każdego zespołu.

Więc to nie był przypadek Waszyngtonu, który myślał, że istnieje konkretny powód, by dzwonić do prezydentów w sprawie Mahomesa. To była świadoma decyzja, by nie szczędzić wysiłków. Niejeden. Per Kim, Washington zadzwonił do wszystkich. Co oznacza, że ​​szefowie otrzymali telefon w sprawie Mahomes, Billowie otrzymali telefon w sprawie Josha Allena, a spedytor dostał telefon w sprawie Justin Herberti tak dalej.

Wielka rzecz. To telefon. Wykonywanie tych połączeń nic Cię nie kosztuje, w przeciwieństwie do połączeń „na odległość” docierających do dolarów i centów szybciej niż pompa paliwowa.

Wykonywanie połączeń przez liderów było mądre. Zwłaszcza, że ​​jak donosił Mayhew w środę, Nie dostali uczciwego strzału w Mateusz Stafford Wcześniej był wymieniany z lwów na barany. W tym roku przywódcy zdecydowali, że nie będzie wątpliwości ani dwuznaczności. Nie będą tęsknić za mężczyzną, który może być dostępny, i zapewnią to dzwoniąc do wszystkich.

Tak, desperacja może zmusić ich do poświęcenia wiele na rzecz nowego pomocnika. Ale jeśli dostaną odpowiedniego rozgrywającego, kogo to obchodzi?

Jak powiedział we wtorek trener Ron Rivera, mówiąc o kosztach zabezpieczenia weterana pomocnika: „Czy kogokolwiek naprawdę obchodzi, co Matthew Stafford został zamieniony w zeszłym roku?”

READ  Otwarcie: umowa Greinke, rezolucja DFA, czat MLBTR

Nie, nie. Liczy się tylko wynik. Waszyngton próbuje dojść do tego samego wniosku, pozyskując świetnego pomocnika. Nawet jeśli szefowie, rachunki, ładowarki lub ktoś inny śmieje się i rozłącza, próba nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nie ma nic złego w próbowaniu. Każdy, kto krytykuje przywódców za wykonywanie takich telefonów, po prostu nie rozumie, jak to naprawdę działa.