7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wymienił Adalberto Mondesiego do Red Sox

BOSTON — główny baseballista Red Sox, Chaim Bloom, kontynuował swoje dążenie do uczynienia swojej drużyny silniejszym rozgrywającym, pozyskując utalentowanego, ale często nękanego kontuzjami zawodnika. Wojciecha Mondisiego w porozumieniu z Royals we wtorek.

Dla kontrastu, Red Sox wysłał lewicowego pomocnika Josha Taylora – również gracza z historią kontuzji – do Kansas City. W ramach wymiany Red Sox otrzyma również imię i nazwisko gracza lub świadczenia pieniężne.

W Mondisi Red Sox ma gracza, który prowadził Majors w trójkach (10) w 2019 i ukradł bazy (24) w 20, ale nie był zbyt często na boisku w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Wraz ze zmianami zasad wchodzącymi w grę w tym sezonie Skradzione bazy powinny wzrosnąćZawodnik taki jak Mondisi byłby bardziej wartościowy, gdyby mógł pozostać zdrowy.

Mondesi zerwał lewe ACL 26 kwietnia 2022 roku, co zakończyło jego sezon. Zwykle powrót sportowca po zerwaniu ACL zajmuje około dziewięciu miesięcy, co stawia Mondesi za cel, aby był gotowy do wiosennego treningu.

W swojej karierze Mondesi rozpoczął 241 gier na shortstopie, 64 na drugiej i 20 na trzeciej bazie. Chociaż Hernandez rozegrał tylko 64 starty w krótkim czasie w porównaniu do 187 w drugim, Bloom niedawno powiedział, że weteran jest obrońcą plus size, gdziekolwiek gra. Cora była zainteresowana tym, jak prędkość pierwszego kroku Hernandeza wpłynęła na krótki czas.

Przez ostatnie dwa sezony Hernandez był pierwszym rozgrywającym Bostonu. Ale po odejściu Xandera Bogaertsa za pośrednictwem wolnej agencji i Trevora Storeya przechodzącego operację prawego łokcia, która wykluczy go na czas nieokreślony, Sox zdecydowali się sprowadzić Hernandeza z powrotem na boisko, podczas gdy Zgodzić się na układ Z freestyle’owym piłkarzem Adamem Duvallem jako pomocnikiem. Hernandez powiedział kilka dni temu, że woli grać na boisku, ponieważ lubi grać w szybszym tempie.

READ  Stephen Strasbourg wraca na listę kontuzjowanych

Dodatek Duvall o jeden rok za cenę 7 milionów dolarów nie jest oficjalny, ponieważ umowa jest faktycznie wstrzymana. Ale wyrównanie centrum i gracza w końcu znalazło się w centrum zainteresowania Korry.

Skład mógłby wyglądać tak:

Masataka Yoshida, LF
Kiki Hernandez, SS-2B
Rafał Devers, 3b
Justin Turner, DH
Alex Verdugo, RF
Adam Duvall CF
Triston Casas, 1b
Adalberto Mondesi, SS-2B
Rhys McGuire, C

Rover Christian Arroyo, obrońca Rob Refefsnyder i Connor Wong będą dostępni na ławce. Cornerback Bobby Dalbeck i zapolowy Jaren Duran również będą walczyć o miejsca w składzie.

Adalberto, syn byłego zapolowego MLB, Raula Mondesiego, zmagał się z kontuzjami przez całą swoją karierę, grając w zaledwie 358 meczach i występując w niektórych częściach siedmiu sezonów, wszystkie z Royals. Będzie mógł zostać wolnym agentem po sezonie 2023. Znany z debiutu MLB w Kansas City w World Series 2015, Mondesi opublikował slant .244/.280/.408 z 38 homerami i 133 skradzionymi bazami w główne ligi.

Taylor był dominującym lewym obrońcą Red Sox w 2021 roku, ale w ogóle nie grał w Majors w 22 roku z powodu kontuzji pleców. Ma 3,69 ERA z 129 KB w 102 1/3 rund, rozegranych w 121 występach (jeden start) dla Red Sox w ciągu trzech sezonów (2019-21). Southpaw, który 2 marca skończy 30 lat, może być kontrolowany do 2025 roku.

Thomas Harrigan przyczynił się do powstania tej historii.