22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wydaje się, że Starfield działa dobrze na Xbox Series S pomimo pytań dotyczących mocy konsoli

Wydaje się, że Starfield działa dobrze na Xbox Series S pomimo pytań dotyczących mocy konsoli

Recenzje Starfield są już dostępne, a Internet jest pełen klipów, wrażeń i wszystkiego pomiędzy. Jeśli ciekawiło Cię, jak najnowsza gra RPG dla jednego gracza firmy Bethesda radzi sobie na konsoli Xbox Series S, z radością dowiesz się, że na konsoli można bez problemu uruchomić grę.

W naszej ocenie wydajności Starfield przetestowaliśmy wszystkie trzy wersje Starfield. Podobnie jak wersja na Xbox Series X, wersja Starfield na Series S jest zablokowana na 30 klatkach na sekundę i w większości utrzymuje tę liczbę klatek na sekundę.

„Seria S zapewnia niemal identyczną ocenę wydajności i pokazuje, że zespół ciężko pracował, aby konsola nie ucierpiała w porównaniu ze swoim starszym bratem” – powiedział w filmie Michael Thompson.

Istnieją jednak pewne problemy z wersją Series S, ale nie są one poważne. Na filmie zauważamy, że obie wersje konsolowe mają pewne problemy z zacinaniem się, na przykład podczas walki i eksploracji dużych miast. Jednak nasz recenzent zauważył, że jest krótki i „w najgorszym” spada do połowy lat 20. Zauważył, że zacinanie się przy przesyłaniu strumieniowym i przesyłaniu danych było „nieco” gorsze w przypadku Series S w porównaniu do Series X, ale nie było to nic, co uniemożliwiałoby grę.

Od czasu premiery Series S w 2020 roku zawsze toczyła się dyskusja na temat kompatybilności Series S i tego, czy ta konsola będzie utrudniać programistom tworzenie gier na Series X. Chociaż niższa jakość obrazu stanowi dużą różnicę między nimi.

W zeszłym roku Microsoft zauważył, że Xbox Series S zyskał większą wydajność, aby pomóc zwolnić dodatkowe megabajty pamięci po premierze. wcześniej wskazane Że programiści mieli problemy z ograniczeniami pamięci, co utrudniało optymalizację gier na Series S.

Część graczy będzie mogła zagrać w Starfield już jutro. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą pełną recenzję wydajności lub przeczytaj naszą pełną pisemną recenzję. Jeśli jutro rozpoczynasz wędrówkę, koniecznie zapoznaj się z naszymi przewodnikami.

READ  Astro Bot to „największy” zespół graczy, jaki kiedykolwiek stworzyło ASOBI

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @ty nixter.