26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wycieki na temat Switcha 2 twierdzą, że konsola działa „jak PS5”, że tytułem startowym będzie FF7R i nie tylko

Wycieki na temat Switcha 2 twierdzą, że konsola działa „jak PS5”, że tytułem startowym będzie FF7R i nie tylko

opublikowany: 2023-09-02T18:34:04

zaktualizowany: 2023-09-02T18:34:15

Przecieki dotyczące zarówno Segi, jak i Square Enix ujawniły, że programiści współpracują już z grupami deweloperskimi Switch 2. Mówi się, że Final Fantasy 7 Remake świetnie sprawdzi się na konsoli i prawdopodobnie będzie tytułem startowym.

Nie jest tajemnicą, że Nintendo Switch się starzeje. Od pierwszego wydania w 2017 r. nie było żadnych aktualizacji na urządzeniach. W przeciwieństwie do PS4 pro i Xbox One X, Switch nie miał żadnej aktualizacji sprzętu, która pomogłaby mu w uruchamianiu nowoczesnych gier.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Dlatego miłośnicy gier Nintendo z niecierpliwością czekali na sposób, aby przenieść swoje ulubione gry we współczesność z precyzją i wiernością graficzną, która nie będzie sprawiać wrażenia kroku wstecz w stosunku do ich współczesnych. I chociaż o Switchu 2 krążą już od jakiegoś czasu, informacji jest niewiele. To znaczy do tej pory.

Według nowego przecieku związanego z Segą i Square Enix, Switch 2 jest w drodze, a deweloperzy od jakiegoś czasu pracują nad zestawami deweloperskimi dla tych konsol. Mówi się, że Final Fantasy 7 Remake dobrze działa na konsolach i ma duże szanse zostać tytułem startowym.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Z przecieków dotyczących Switcha 2 wynika, że ​​twórcy pracują nad konsolą

Największą wiadomością wynikającą z tych przecieków jest to, że programiści uruchamiają swoje gry na zestawie deweloperskim Switch 2 i nad tym trwają prace Dobry.

Według przecieków dotyczących tego, co mówią twórcy, nawigacja w remake’u Final Fantasy 7 nie wymagała wiele wysiłku, a ukończenie gry nie zajęło dużo czasu.

Biorąc pod uwagę, jak trudno jest uruchomić nowoczesne gry AAA na Switchu, zawartość tego naparu Zwracam uwagę, że Switch 2 stanowi ogromny skok technologiczny.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

„FF7R wygląda i działa jak gra na PS5 na moim zestawie deweloperskim Switch 2. Port nie zajął mi dużo czasu, jak mi powiedziano. Może to być gra startowa, nie jestem pewien” – twierdzi przeciekający.

Square Enix

Pierwszy remake Final Fantasy 7 był ogromnym sukcesem Sqaure Enix.

Wyciekający miał również podobne twierdzenia pochodzące od firmy Sega, ponieważ podobno zestawy deweloperskie istnieją już od jakiegoś czasu i są dostępne dla programistów, nad którymi mogą pracować. Najważniejszą informacją, którą należy tutaj odrzucić, jest to, że jest ona kompatybilna z niektórymi grami na Switcha i że konsola prawdopodobnie pracuje nad pełną kompatybilnością wsteczną.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

„Zestaw deweloperski Switch 2 jest tu już od jakiegoś czasu i mogę sprawdzić, czy jest kompatybilny z niektórymi testowanymi przeze mnie grami. Nowa kaseta. Nowa funkcja aparatu.”

Pomysł nowego kartridża powoduje, że fani zastanawiają się, czy fizyczne wersje ich gier na Switcha będą kompatybilne wstecz, ale niektórzy komentatorzy oryginalna funkcja resetowania Wskazali, że 3DS miał podobny problem i rozwiązanie.

„To mogłoby przypominać zmianę DS > 3DS, polegającą na dodaniu treści, tak że gry 3DS nie będą mogły zostać umieszczone na DS”. – stwierdził jeden z komentatorów.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Dodatkowo zmieniono opakowanie amiibo wzbudził spekulacje Być może przygotowują się do premiery Switcha 2. W nowym opakowaniu nie znajdują się już kompatybilne urządzenia, co prowadzi niektórych do przekonania, że ​​Nintendo pracuje obecnie nad „przyszłościowym” amiibo.

Nie jest jeszcze jasne, co zmieni się w Switchu 2, ale jeśli deweloperzy współpracują już od jakiegoś czasu z grupami deweloperskimi, prawdopodobnie wkrótce usłyszymy więcej wieści na temat nadchodzącej konsoli.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

READ  Square Enix z premierą Final Fantasy NFT