28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najbardziej niedoceniana gra Bethesdy z otwartym światem jest dostępna za darmo przez 24 godziny

Najbardziej niedoceniana gra Bethesdy z otwartym światem jest dostępna za darmo przez 24 godziny

Ghostwire Tokio, grę akcji z otwartym światem wydaną przez Bethesdę i opracowaną przez Tango Gameworks, można pobrać bezpłatnie i zachować na zawsze przez następne 24 godziny. Jeśli nie znasz tej gry, zabierze Cię ona w pierwszoosobową przygodę z gatunku horroru i akcji po pełnych duchów ulicach Tokio, stopniowo gromadząc arsenał magii przypominającej Doktora Strange'a.

Od teraz do jutra, 25 grudnia, od 8:00 czasu polskiego, możesz pobrać Ghostwire Tokyo za darmo w Epic Games Store, co gorąco polecam. Chociaż pojawił się, a następnie zniknął bez większych fanfar podczas premiery w marcu 2022 r., ten horror ma w sobie wystarczająco dużo dziwności, aby przewyższyć przeciętną grę RPG z otwartym światem. Warto zagrać dla jej błyskotliwej walki i przerażającej, ale uroczej atmosfery.

W naszej recenzji Ghostwire Tokyo z datą 7/10 pochwaliliśmy atmosferę otwartego świata i walkę w grze, stwierdzając, że „główna historia szybko staje się powtarzalna, a zawartość poboczna jest pełna akcji, ale eksploruj i walcz w dziwacznym i szczegółowym Tango Shibuyi prezentacja.” „To tutaj błyszczy Ghostwire Tokyo.”

Udaj się więc już teraz do Epic Games Store i zdobądź grę za darmo z oficjalnego sklepu, póki możesz Ghostwire Tokio Strona sklepu. Aha, a jeśli szukasz więcej gratisów, prowadzimy regularnie aktualizowaną listę bezpłatnych gier na PC, a także kolejną listę najlepszych nowych gier na PC, w które możesz grać w okresie świątecznym.

Możesz nas także śledzić wiadomości Google Aby uzyskać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub odwiedź naszą stronę internetową Śledzenie transakcji PCGN Aby zarobić sobie kilka okazji.

READ  Amazon Prime Day Nintendo Switch Sales LIVE: zaoszczędź dzisiaj na grach, akcesoriach i konsolach